یکشنبه 27 خرداد 1403        پایگاه خبری موج برنا

پایگاه خبری موج برنا - پیاده روی  پیربازار رشت  با حضور حدود دو هزار نفر از شهروندان صبح امروز (جمعه 16 بهمن ) برگزار شد، حاضران مسیر چهارکیلومتری مزارشهدا کفترود  تا مزار شهدا پیربازار  را پیمودند .
در پایان این مراسم جوایزی  ارزنده شامل 5 تبلت ، 5 گوشی موبایل ، 3 دوچرخه و ده ها جایزه دیگر اعم از لوازم ورزشی و... به شرکت کنندگان به قید قرعه اهداء شد.

سید مجتبی علیپور مسئول پایگاه بسیج شهید خانوالی پیربازار و مسئول برگزار این همایش گفت : این همایش پیاده روی با همت و همکاری پایگاه بسیج شهید خانوالی پیربازار و اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت برگزار شد .

وی ضمن تشکر از شاهمحمدی رئیس اداره ورزش و جوانان رشت افزود : در این همایش به 10 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه مبلغ 100 هزار تومان از سوی شورای پیربازار نیز اهدا شد .

سید مجتبی علیپور یادآور شد : در پایان مراسم از سیدمحمد حسین زاده فوتسالیست عضو تیم ملی که اهل پیربازار است تجلیل بعمل آمد .

مسئول پایگاه بسیج شهید خانوالی پیربازار هدف از برگزاری این پیاده روی را ایجاد شور و نشاط و انگیزه ورزش کردن و اهمیت سلامت فردی و تاثیرگذاری مثبت آن در سلامت خانواده و  جامعه دانست و افزود : با توجه به استقبال پرشور مردم  انشاالله در نظر داریم با مساعدت و همکاری مسئولین استان و رشت و پیربازار در آینده نیز پیاده روی برگزار نمایم.

شایان ذکر است در این مراسم فرمانده سپا قدس گیلان ، رئیس اداره ورزش و جوانان رشت ، امام جماعت پیربازار، اعضا شورا و رئیس پاسگاه و رئیس حوزه پیربازار و سایر مسئولین شهرستان رشت و پیربازار حضور داشتند.