شنبه 30 تیر 1403

گلریز رئیس هیئت شنای استان گیلان گفت : تیم اکسیدآهن گیلان با اقتدار برسکوی سوم  مسابقات لیگ واترپلوی زیر17 سال کشور ایستاد.

به گزارش روابط عمومی هیئت شنای استان گیلان - مسابقات مرحله پایانی  از روز جمعه 14 بهمن بمدت دو روز به میزبانی استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز شد و تیم های راه یافته به این مرحله به صورت گروهی باهم دیدار کردند. هر تیم سه بازی انجام دادند که تیم شهید نوفلاح ج با سه پیروزی در سه بازی این مرحله مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم استخر آزادی تهران نیز با دو بر و یک باخت نائب قهرمان شد و تیم پر تلاش و شایسته اکسید آهن گیلان در اولین حضور خود در رقابتهای لیگ واترپلو زیر 17 سال کشور  و پس از بازیهای پایاپای و نزدیک و شکست رقبای قدرتمند در دور مقدماتی توانست به مرحله پایانی صعود کند و در دیدارهای مرحله نهایی  در مقابل تیم قدرتمند شهیدنوفلاح ج 17 بر 6 مغلوب شد و در دومین دیدار 11 بر 6 بر تیم ثامن مشهد  غلبه کرد و در دیدار نهایی نیز در مصاف با استخر آزادی تهران   12 بر 6 شکست خورد و با کسب 2 امتیاز توانست در رده سول جدول رده بندی پس از تیمهای شهیدنوفلاح ج با 6 امتیاز  و استخرآزادی تهران با 4 امتیاز جای گیرد و مقام سوم رقابتها را به استان گیلان به ارمغان آورد.

اعضا تیم واترپلوی اکسیدآهن گیلان متشکل است از: آرام قرطاسی ، آیدین قشمی ، امیرمحمد بایرامی ، علیرضا کفیل ، سبحان نجفی ، امیرمحمد حاج رضائی،ایلیا نادرنژاد ، کسری عدل ، امیرفتحی مقدم ، مازیاریگانه ، اشکان اجاق زاده ،عباس صالحی ، امیرحسین موسوی ، محمدحسین شاهپوری به سرمربیگری مجید قرطاس ، مربیگری آرمین قلی زاده و سرپرستی جلیل اسماعیل نیا

یاد آور می شوم : مرحله اول این دوره از مسابقات از روز چهارشنبه 13 آبان  در تهران آغاز شد و پس از برگزاری در 4 مرحله در روز شنبه 15 بهمن به پایان رسید .

*** نتایج مرحله پایانی:

* روز جمعه 14 بهمن - تهران:

شهیدنوفلاح تهران 17  -  اکسیدآهن گیلان6

* روز شنبه 15 بهمن - تهران: صبح: اکسید آهن گیلان 11 - ثامن مشهد 6

عصر : استخرآزادی تهران 12  - اکسید آهن گیلان 6  

گروهبندی تیم ها :

گروه A: فارس – شهید نوفلاح ب – پیشگامان یزد –  هیئت شنای اصفهان – شهید نوفلاح ج – استخر آزادی

گروه B: شهید نوفلاح الف– اکسید اهن گیلان – پالایش نفت آبادان – خراسان رضوی – استخر ۹دی./

 Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna