پنج شنبه 19 تیر 1399        پایگاه خبری موج برنا

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش  اظهار داشت: این دو تیم در هفته چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، به میزبانی تیم نیروی زمینی در تهران مقابل هم قرار می گیرند.

میثم محبوب افزود: خوشبختانه داماشی ها طی چند هفته اخیر  نتایج خوبی را کسب کرده اند و با روحیه خوب رو در روی تیم نیروی زمینی قرار می گیرند و تمام هدف ما این است که برابر این تیم نیز امتیاز کسب کنیم تا همچنان روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: البته نیروی زمینی نیز تیم خوبی است و گرچه در دیدار برابر ملوان مغلوب شد اما این تیم به طور حتم برای کسب امتیاز در دیدار خانگی مقابل تیم داماش قرار خواهد گرفت اما تمام هدف کادر فنی و بازیکنان داماش پیروزی و کسب هر سه امتیاز در دیدار برابر نیروی زمینی تهران است.

مدیر رسانه ای باشگاه داماش خاطرنشان کرد:  داماشی ها نیز گرچه در دربی رشت پیروز شدند اما آن بازی به اتمام رسیده و باید به فکر سایر بازی ها باشیم تا بتوانیم با کسب امتیاز از این دیدارها  جایگاه شایسته ای را در جدول رده بندی کسب کنیم.

تا پایان هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، تیم داماش با کسب ۲۱ امتیاز در مکان هفتم و نیروی زمینی تهران با ۱۵ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار دارند.