دوشنبه 16 تیر 1399        پایگاه خبری موج برنا

 
Image result for ‫مربی بسکتبال شهریار کریمی‬‎
 
 
شهریار کریمی رئیس کمیته مربیان بسکتبال گیلان :
سال ۹۸ سال پرکار بسکتبال گیلان خواهد بود
 
 شهریار کریمی رئیس کمیته مربیان بسکتبال گیلان :
سال ۹۸ سال پرکار بسکتبال گیلان خواهد بود،
حضور دوازده  تیم در رقابتهای رده های سنی و شش تیم در لیگهای کشور
 
 
 
 
سرویس ورزشی موج برنا  - لیگ بسکتبال گیلان در سال ۹۸ دومین تجربه حضور قدرتمند در لیگ را تجربه می کرد ، لیگی که تصمیم برای استقلال در بازیکن بومی و یا پرورش استعدادهای بومی جدی تر دنبال کرد . 
شهریار کریمی رئیس کمیته مربیان و مربی تیمهای پایه تیم ملی حضور ۱۲ تیم در رقابتهای پایه بسکتبال بانوان و آقایان را فرصتی مغتنم برای نمایش توانمندیهای بسکتبال گیلان در سطوح پایه برشمرد و افزود : بسکتبال ورزشی خلاق و هوشمندانه است که با توجه به گستردگی مهارتها و جذابیتها در بازیهای نمایشی می تواند در بازیهای و تورنمتها هم کارساز باشد و بازیکنان با توجه به مهارتهای خود فرصتها و جذابیتهای این رشته مهیج را به نمایش بگذارند .
مربی تیمهای پایه ، تیم ملی بسکتبال جمهوری اسلامی ایران به حضور پرقدرت نمایندگان گیلان اشاره کرد و افزود : براساس برنامه های تدوین شده و نقشه راهی که ترسیم شد ، زمان نتیجه گرفتن تیمها فرا رسیده و امسال هم چهار عنوان قهرمانی توسط نمایندگان و ارتقا سطح تیمها و جایگاه و رتبه آنها نشان از مسیری است که به درستی در آن گام بر می داریم .
رئیس کمیته مربیان بسکتبال استان گیلان به ارتقا دانش مربیان و اهمیت آن اشاره کرد و افزود : بسکتبال رشته ای خاص برای افراد با مشخصه های خاص است که باید با ممارست ، تمرین و مطالعه در آن گام برداشت . خوشبختانه طی سالهای اخیر در بخش توسعه آموزش کارهای خوبی صورت گرفته و ضمن حضور و پیگیری و مطالعه روند روبه رشدی را طی کردند و موجب شده تا در راستای تحقق برنامه های میان مدت و بلند مدت به نتیجه برسیم . 
شهریار کریمی به حضور ارزشمند نناد ترونیک اشاره کرد و گفت : نناد ترونیک یک مدرس و مربی کاربلد و متبحر است که با پیشنهاد کمیته آموزش و مربیان در دو مرحله به گیلان سفر کردکه امیدوارم مربیان گیلانی بهره مناسب را از این حضور برده باشند .
وی در پایان به ادامه مسابقات رده های سنی در شش ماهه دوم سال اشاره کرد و افزود : طبق اعلام کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال رده های سنی ادامه خواهد یافت و از همین رو تا اعلام زمان و تاریخ مسابقات برای حفظ آمادگی پنجشنبه ها که مدارس تعطیل هستند را برای تمرین اختصاص خواهیم داد و فراخوان تمرینات‌ از طریق هیئت خواهد بود .
 وی ابراز امیدواری کرد که با تلاش بی وقفه هیئت استان و تحول ایجاد شد در چند سال اخیر وانگیزه ایجاد شده در تمامی اقشار خانواده بسکتبال در سایه حمایت رئیس ودبیر هیئت شاهد روزهای خوبی خواهیم بود