جمعه 13 تیر 1399        پایگاه خبری موج برنا

 
 
 
 
کامران جعفری :

انتخابات هیات فوتبال گیلان در پیش است ، نظر و دیدگاه من چیست ؟

 
 
کامران جعفری ، گزارشگر و کارشناس فوتبال :
انتخابات هیات فوتبال گیلان در پیش است ، نظر و دیدگاه من چیست ؟
 

 

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - فوتبال تنها یک رشته ورزشی نیست ، یک بنگاه اقتصادی ، یک متینگ و ... است . از این جهت در همه مقوله ها مورد توجه است ، از مربیگری ، داوری و بازیکن گرفته تا مدیران باشگاهها و فعال در حوزه های مختلف اداری که به هر تقدیر حضور خود را جدی می گیرند و گام به گام در این مسیر ثابت قدم هستند .

کامران جعفری ، گزارشگر و کارشناس فوتبال : انتخابات هیات فوتبال گیلان در پیش است ، نظر و دیدگاه من چیست ؟
👌انتخابات هیات فوتبال گیلان در پیش است 👏نظر من به عنوان یک گزارشگر قدیمی چیست ؟
یک دوست عزیز برایم نوشت که چرا در باره انتخابات هیات فوتبال استان گیلان چیزی نمی نویسم واحتمال میدهم که منظورشان  نقدکردن شرایط موجود بوده است.
 
در این باره باید خدمتتان عرض کنم که  من ازآن دسته افرادی نیستم  که در  انتخابات هیات های ورزشی به نفع  این کاندیدا یا آن کاندیدا موضع بگیرم .
 
من در این فوتبال بی دروپیکر آدمهایی را دیده  ومی بینم  که بود ونبودشان به بود و نبود افراد دیگر ربط دارد و نانشان به حضور فرد متبوعشان وابسته است ،حتی افرادی را دیده ام که تا وقتی از بغل یک هیات ورزشی نان می خوردند مدیحه سرای رییس  هیات بودند و تا نانشان آجرشده به منتقد هیات تبدیل شده اند !
 
من نه از گروه اول هستم و نه از گروه دوم  و همواره سعی کرده ام نقدهایم را  به اندازه معلوماتم  چه به نفع یا علیه  هیات هاو فدراسیون های ورزشی بر اساس وجدان و برپایه حقایق بنویسم .
 
من بارها از هیات فوتبال گیلان (چه درزمان رییس فعلی یا پیش از آن )انتقاد کرده ام و بارها از محاسن همین هیات گفته ام.
 
بارها وبارهاو با زبان تلخ از مشکلات  به شکل عریان صحبت کرده ام ولی چون به دنبال منفعت مالی یا جایگاهی برای خودم  نبودم  درنهایت احترامم نزداهالی و مسولان  فوتبال  پابرجاماند چون همه می دانستند ومی دانند که صاحب این قلم بابت نقدهای مطروحه جیبی برای خودندوخته و دلش به حال فوتبال استانش می سوزد!
 
در شرایط موجود هم دلیلی به اتخاذ موضع نمی بینم چون بهرحال  این هم-مانندهمه انتخاب ها- سنجش ورزشی دیگری  است و من به  همه اضلاع مربع این انتخابات ارادت دارم و ضرورتی به ترجیح دادن یک دوست بر دوست دیگر نمی بینم .
 
تازه  اگر نقدی به نوع برگزاری انتخابات ورزشی در ایران وارد است اشکالی  متوجه برگزارکنندگان انتخابات هیاتهای ورزشی استان ها نیست بلکه این ضعف  متوجه ابداع کننده قوانین انتخابات ورزشی در ایران است وآنها باید فرم تصویبی خودشان را تغییر دهند ! 
من آرزو دارم که همه سرمایه ها در کنار هم باشند و باهم کارکنند و حتی پیشنهاد می دهم که فردی که برنده (انتخابات )می شود از بقیه کاندیداها و حتی از بقیه نیروهای بالقوه ای که راهی به انتخابات هیات پیدانکردند استفاده کند .
من برای آقای الماسخاله و ناظمی و شاد وفرحسینی و حتی برای دوست عزیزم فرهادخراسانی و برای سرمایه های ارزشمندی هم چون آقایان شیدفر ، تابان ،سیری ، مومنی و...آرزوی بهترینهارا دارم و با تمام وجود معتقدم که فوتبال گیلان در آشفته بازار وبی پولی فعلی احتیاج به هم افزایی دارد.امیدوارم که 12 آبان انتخابات خوبی برای فوتبال گیلان درپیش باشد و انشااله برنده این انتخابات همه اهالی کاربلد را به نیت اوج گیری فوتبال گیلان دورهم جمع کند .
 
ومن ا...توفیق 
 
👈کامران جعفری 
گزارشگر فوتبال