دوشنبه 16 تیر 1399        پایگاه خبری موج برنا

 
دکتر محمد رفیعی :
هشت تیم و باشگاه از شهرهای مختلف گیلان جهت حضور
در لیگهای کشوراعلام آمادگی نمودند.
 
دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال گیلان :
هشت تیم و باشگاه از گیلان جهت حضور در لیگهای کشور
اعلام آمادگی نمودند ./حضور در مسابقات موجب رشد همه
جانبه بسکتبال می شود .
 
 
سرویس ورزشی موج برنا - بسکتبال گیلان روزهای رکود خود را پشت سر گذاشته است و برای تیمهای مختلف از زنگ تفریح خارج شده است و در برنامه های کوتاه ، میان و بلندمدت خود رفته رفته موقعیت خود را باز می یابد . 
 
روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان - نشست شورای روابط عمومی بسکتبال گیلان با حضور اعضای شورا و به ریاست دکتر رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال گیلان ، عصر شنبه برگزار شد .
دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال گیلان تلاش خانواده بسکتبال در شش ماهه اول سال ۹۸  را ستودنی ارزیابی کرد و افزود : خوشبختانه در همه بخشها شاهد روند روبه رشدی بودیم ، دو دوره فستیوال بسکتبال خیابانی ، لیگهای بانوان و آقایان ، رقابتهای رده های سنی و بالاخره ۱۲ اعزام نشان از حرکت و تلاش خانواده بسکتبال گیلان دارد .
دکتر محمد رفیعی به تاریخچه قابل ستایش بسکتبال گیلان اشاره کرد و گفت : گیلان از جمله استانها و پایگاههای بازیکن سازی بسکتبال و استعداد پروری این رشته بوده است . بدون شک دوران طلایی این رشته دردهه ۵۰ ، شصت و هفتاد با تلاش و همت تکرار شدنی است و باید هرگام خانواده بسکتبال با بازتابی شایسته صورت بگیرد تا انگیزه برای حضور در مسابقات بالا برود .
سرپرست هیئت بسکتبال گیلان به حضور ۱۲ تیم در رقابتهای رده های سنی اشاره کرد و افزود : سال پرکاری را با اعزام و حضور ۱۲ تیم در رقابتهای رده های سنی پشت سرگذاشته ایم و انشاالله این تلاش ادامه خواهد داشت .
دکتر رفیعی به اعلام آمادگی جهت حضور ۸ تیم و باشگاه در لیگهای کشوری اشاره کرد و افزود : پس از اعلام آمادگی تیم بزرگسالان بانوان در دسته یک کشور ، جوانان عادلی صومعه سرا در جوانان کشور ، درفک در نوجوانان کشور ، هیئت بسکتبال رشت در دو رده نوجوانان و جوانان اعلام آمادگی نموده است . بزرگسالان ملوان در لیگ دسته یک در حال تدارک و رایزنی با حامی مالی است و درفک هم برای دسته دو کشور و چای رفاه لاهیجان هم در حال برنامه ریزی برای حضور در رقابتهای کشوری است و اعلام آمادگی نموده است .
دکتر رفیعی در پایان به شورای روابط عمومی و ریاست روابط عمومی بر لزوم اطلاع رسانی کارآمد اشاره کرد و گفت : با انعکاس به موقع اخبار و روند آماده سازی تیمها باید ضمن ایجاد انگیزه برای تیمها ، این همدلی و وفاق و تلاش برای حرکت روبه رشد بسکتبال را به گوش همه خانواده بسکتبال کشور رساند .