پنج شنبه 8 خرداد 1399        پایگاه خبری موج برنا

Image result for ‫فرهاد گلبند پیشکسوت بسکتبال گیلان‬‎

تورنمت سه جانبه پیشکسوتان بسکتبال گیلان با حضور سه تیم برگزار می شود.

فرهاد گلبند ریاست کمیته پیشکسوتان بسکتبال گیلان:

تورنمت سه جانبه بسکتبال پیشکسوتان انتخابی

قهرمانی کشور از سه شنبه 29 آبان برگزار می شود .

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - رقابتهای بسکتبال پیشکسوتان استان گیلان همیشه جذابیتهای خود را داشته و دارد . حضور بازیکنانی شاخص و البته تکنیکی که روزگار برترینهای دوره خود بودند و حالا در کسوت مربی و داورمشغول فعالیت هستند ، اما همچنان با ادامه تمرینات و حفظ آمادگی نسبی خود حرفهای زیادی برای گفتن دارند .

روابط عومی هیئت بسکتبال استان گیلان ؛ تورنمت سه جانبه بسکتبال قهرمانی پیشکسوتان استان گیلان انتخابی قهرمانی چیشکسوتان کشور از سه شنبه 29 آبان با دیدار "رشت ب " و لاهیجان آغاز می شود .

Image result for ‫فرهاد گلبند پیشکسوت بسکتبال گیلان‬‎Image result for ‫فرهاد گلبند پیشکسوت بسکتبال گیلان‬‎Image result for ‫پیشکسوت بسکتبال لاهیجان‬‎

فرهاد گلبند ریاست کمیته پیشکسوتان استان گیلان با بیان این مطلب افزود : طبق فراخوان فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران دو رده سنی 45 تا 55 و 55 تا 65 سال مورد نظر می باشد که مسابقات در این دو رده سنی به صورت کشوری هم برگزار می شود .

فرهاد گلبند با اشاره به عدم حضور شهرستانهای فعال در انتخابی افزود :

پیشکسوتان در بسیاری از شهرها مشغول فعالیت هستند و از این رو به لاهیجان ، بندرانزلی ، لنگرود و .. فراخوان داده شد ، اما به مانند سالهای قبل تنها لاهیجان و 2 تیم از رشت آماده حضور در این مسابقات هستند و انشاالله با حضور رشت الف و رشت ب و لاهیجان تورنمت پیشکسوتان از سه شنبه 29 آبان با دیدار رشت ب و لاهیجان آغاز می شود . مسابقات به صورتی رفت و برگشت خواهد و تیم منتخب هم انتخاب خواهد شد .

Image result for ‫پیشکسوت بسکتبال گیلان‬‎

ریاست کمیته پیشکسوتان در پایان گفت : از همه شهرستانهای فعال در بسکتبال انتظار دارم با توجه به تمرینات هفتگی خود آماده حضور در مسابقات باشند . کمیته پیشکسوتان در ماه مبارک رمضان یا هفته تربیت بدنی و یا دهه مبارک فجر درصدد برگزاری مسابقات می باشد که بیشتر باخبر شدن از احوالات یکدیگر ، حفظ شادابی و روح ورزش می باشد .