یکشنبه 19 آذر 1402

به گزارش پایگاه خبری موج برنا - در این دوره از مسابقات 13 خبرنگار بصورت دوره ایی با هم رقابت کردند که در نتیجه دربخش بانوان سیده فهیمه هاشمی از خبرگزاری صداوسیما، معصومه مهری از روزنامه سوال جواب و لیلا غلامی از خبرگزاری ایسنا بترتیب اول تا سوم شدند و در بخش آقایان سعید علیپور از خبرگزاری صداوسیما ، ابراهیم نیازمند از روزنامه سایه و مجیدهمرنگ از روزنامه پیک شمال به عنوانهای اول تا سوم دست یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت گفت : این مسابقات با هدف گرامی‌داشت مقام خبرنگار و به پاس تلاش‎های خبرنگاران ورزشی‌نویس استان گیلان و شهرستان رشت و ایجاد شور و نشاط و انگیزه در بین خبرنگاران یک دوره رقابت‎های دارت را در مجموعه ورزشی شهدای رشت برگزار کرد.
شاهمحمدی افزود. : صبح روز جمعه 15 مرداد همایش پیاده روی خانوادگی و عمومی به مناسبت روز خبرنگار و با حضور این قشر فعال و زحمتکش از ساعت نه صبح مسیر شهرداری رشت تا مزار شهدا رشت برگزار می شود.
وی گفت : این مسابقه زیرنظر اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت و با همکاری هیئت دارت استان گیلان و رشت و خانه مطبوعات استان برگزار شد.
کریم خورسندی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان نیز با بیان اینکه این برنامه های ورزشی باهدف شادابی و ایجاد همدلی بین خبرنگاران برگزار می شود گفت :پس از تشکیل کمیته های مختلف خانه مطبوعات در نظر داریم در بخش کمیته ورزشی بحث ورزش خبرنگاران را لحاظ وبرای آنان برنامه ریزی تخصصی داشته باشیم.
در پایان باحضور شاهمحمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت ، کریم خورسندی مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان ، فرشته عابدینی معاونت ورزش بانوان شهرستان رشت ، گسگری. رئیس کمیته دارت استان به نفرات برتر هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.
هفدهم مرداد به مناسبت شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی روز خبرنگار نامیده شده است.
خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در مسابقه کریم خورسندی مدیرعامل خانه مطبوعات و مدیر مسئول روزنامه سوال جواب ، سعیدعلیپور صداوسیما ، رحمان قاسمی صداوسیما،ابراهیم نیازمند روزنامه سایه ، حسین مجرد ایرنا ، مجیدهمرنگ- روزنامه پیک شمال ، سیده فهیمه هاشمی صداوسیما، معصومه مهری روزنامه سوال جواب ، نیلوفرگیاهی روزنامه گلچین امروز ، ساناز بردبار هفته نامه مسائل روز ، لیلا غلامی - ایسنا، حسابی - گلچین امروز. و سمیه عظیمی - روزنامه سوال جواب بودند.

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna