جمعه 15 اسفند 1399

دکتر محمد رفیعی :

کسب عنوان دوم استان ورزشی گیلان ماحصل تلاش همه خانواده بسکتبال بوده است .

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان :

کسب عنوان دوم استان ورزشی گیلان ماحصل تلاش همه خانواده بسکتبال

بوده است . این موفقیت بخشی از برنامه های بلند مدت ما بوده رسیدن به

این مهم تلاش ما را بیشتر خواهد تا به صد و قله موفقیت برسیم .

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - ▫️هیات بسکتبال استان گیلان از میان 51 هیئت ورزشی استان در عملکرد سال 1398  رتبه دوم را کسب نمود . افتخاری که سالیان بود برای این رشته آکادمیک دو را از دسترس بود و حالا این عنوان گامی برای رسیدن به موفقیتهای بیشتر است .

ورزش در استان گیلان یک رویداد اتفاقی نیست و سالیان است که یکی از استانهای پرامید در رقابتهای بین المللی و جهانی است . استانی که پس از پایتخت بیشترین هیئتهای فعال را دارد. استان گیلان با 51 هیئت بیشترین آمار فعالیتهای ورزشی را در خود پرورش می دهد .

بسکتباتل در گیلان سابقه طولانی دارد و در گذشته هم یکی از تیمهای مدعی و پای سکو بوده است . دهه پنجاه ، شصت و هفتاد از سالهای پرفروغ بسکتبال بوده است . سالهایی که مادیات حرف اول را برای ورزش نمی زد .

برنامه های کوتاه ، میان و بلندمدت دکتر محمد رفیعی در بسکتبال گیلان آغاز یک حرکت برای رشد بسکتبال بود .

اما خوشبختانه چند سالی است که بسکتبال روزهای خوبی را تجربه می کند و گام به گام به سوی اعتلا و رشد پله های موفقیت را طی می کند . شروع فعالیت دکتر محمد رفیعی ، سرآغاز یک جرکت بود تا گیلان بتواند ششایستگی های خود را به نمایش بگذارد .

برنامه های بسکتبال گیلان دورنمای رشد گیلان و یاری رساندن به فدراسیون بسکتبال بوده است .

بسکتبال گیلان با هدایت دکتر محمد رفیعی و با توجه به موقعیت ایشان در فدراسیون و کمیته ملی المپیک موجب شده که بسکتبال را فراتر استان گیلان برنامه ریزی نماید و برای هر برنامه ای دورنمای تفکر خلاق کشوری را مد نظر دارد . از پرورش مربی و داور تا تورنمتها و اردو.های فرا استانی بخشی از این برنامه هاست .

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان :

کسب عنوان دوم استان ورزشی گیلان ماحصل تلاش همه خانواده بسکتبال بوده است .این موفقیت بخشی از برنامه های بلند مدت ما بوده و رسیدن به این مهم تلاش ما را بیشتر خواهد تا به صد و قله موفقیت برسیم .

هیئت بسکتبال استان گیلان از میان 51 هیئت ورزشی استان در عملکرد سال 1398  رتبه دوم را کسب نمود . افتخاری که سالیان بود برای این رشته آکادمیک دو را از دسترس بود و حالا این عنوان گامی برای رسیدن به موفقیتهای بیشتر است .

در ابلاغیه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان خطاب به دکتر رفیعی رییس هیات بسکتبال استان آمده است :
«در ارزیابی بعمل آمده از عملکرد سال ۱۳۹۸ هیات‌های ورزشی استان بر اساس شاخص‌های ارزیابی عملکرد اختصاصی و عمومی و ارزشیابی جامع اقدامات، برنامه‌ها و طرح‌های اجرایی، هیات بسکتبال استان گیلان با ۱۳۴۵ امتیاز حائز رتبه دوم شده است.»
 
▫️گفتنی است بسکتبال استان در ارزیابی قبلی در رتبه بیستم قرار داشت و اکنون هیات بسکتبال گیلان بعد از هیات وزنه‌برداری (میزبانی مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری نامجو در سال گذشته) موفق به کسب این عنوان شده است.
 
 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna