سه شنبه 30 دی 1399
 دیدار تدارکاتی درفک رشت و ملوان نیروی دریایی بندرانزلی در سالن شش هرار نفره شهدای رشت برگزار شد .
 دیدار تدارکاتی درفک رشت و ملوان نیروی دریایی بندرانزلی نمایندگان گیلان در لیگ دسته یک بسکتبال مردان کشور در سالن شش هرار نفره شهدای رشت برگزار شد . 
 
سرویس ورزشی موج برنا - شیوع ویروس کرونا در آستانه یک سال است که دنیا را در زمینه های مختلف را تحت شعاع قرار داده است و ورزش هم در این امر مستثنی نیست و مجموعه های ورزشی ، تیمها و رشته های مختلف با این مشکل دست به گریبان هستند .
بسکتبال گیلان هم تحت تاثیر این اپیدمی است ، اما روند فعالیتی بسکتبال گیلان نسبت به دیگر رشته ها و بعضا استانها قابل قبول به نظر می رسد و حضور سه نماینده در لیگ مردان دسته اول باشگاههای کشور است .
در حال حاضر گیلان با سه نماینده از رشت ، بندرانزلی و صومعه سرا در لیگ حاضر خواهد شد و در حال تمرین هستند . رقابتهایی که قرار بود از نیمه دوم آذر ماه آغاز شود ، حالا با توجه به تمدید محدودیتها به هفته بعد موکول گردید .
 دیدار تدارکاتی درفک رشت و ملوان نیروی دریایی بندرانزلی نمایندگان گیلان در لیگ دسته یک بسکتبال مردان کشور در سالن شش هرار نفره شهدای رشت برگزار شد . 

 دیدار تدارکاتی درفک رشت و ملوان نیروی دریایی بندرانزلی نمایندگان گیلان در لیگ دسته یک بسکتبال مردان کشور در سالن شش هرار نفره شهدای رشت برگزار شد و دو تیم برای شناخت بهتر بازیکنان خود از همه بازیکنان بهره بردند . البته این دیدار تدارکاتی یک میهمان ویژه هم داشت .دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال استان گیلان از این دیدار و روند آمادگی دو تیم بازدید کردند . در حاشیه این دیدار دکتر رفیعی رییس هیات بسکتبال گیلان ضمن آرزوی موفقیت برای نمایندگان استان در رقابت‌های پیشرو، هدایایی به بازیکنان و کادر دو تیم اهدا کرد.

قضاوت این دیدار را تیم پنج نفره ، کمیته داوران استان گیلان برعهده داشتند و اصغر قاسمیان و هومن زرافشان به عنوان داور زمین این دیدار را قضاوت کردند .

محمدعلی رضازاده سرمربی ملوانان روند تمرینی تیم و آمادگی بازیکنان را خوب ارزیابی کرد و افزود : هرچند به مرز آمادگی کامل نرسیدیم و شرایط خاص بهداشتی مشکلاتی را رقم زده اما از هیچ کوششی فروگذار نخواهیک کرد .

وی گروه چهارم شمال را سخت و فشرده ارزیابی کرد و گفت : خود را ازپیش بازنده نمی دانیم ، اما راه سختی در پیش داریم .

درفک رشت، ملوان نیروی دریایی بندر انزلی و خانه بسکتبال صومعه سرا ، نمایندگان گیلان در لیگ دسته یک بسکتبال مردان ایران هستند.
Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna