پنج شنبه 13 آذر 1399

کامران جعفری :

چای سرد شانزدهم آبان با خاطرات " محمدعذرخواه "

خواننده ماندگار گیلانی ها همراه باشید

 

کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی :

چای سرد 16 آبان رادیو گیلان با خاطرات و ترانه های" محمدعذرخواه

"خواننده نجواها و نغمه های  ماندگار  گیلانی ها همراه باشید

 

سرویس فرهنگ و رسانه موج برنا - یکی از رسالتهای رسانه ملی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیان افتخارات ، حمایت از نخبگان و تلاشهای سربازان ایران همیشه سرافراز در عرصه دفاع از مرزهای جغرافیایی ، صنعت ، علم و دانش بوده است .

کامران جعفری تهیه کننده و برنامه ساز متعهد  

Image result for ‫کامران جعفری تهیه کننده رادیو‬‎کامران جعفری ، برنامه سازی خوش فکر و البته معتقد

و متعهد است که از خانواده ای هنرمند است .

فرزند ناصرخان جعفری که از برنامه سازان و پیشکسوتان

رسانه ملی است . کامران جعفری یکی از برنامه های

رادیویی او عمری غریب به سه دهه دارد .

 

مجله ورزشی رادیو از برنامه های تخصصی ورزش است که طی سه دهه تلاش امروز در ایران شناخته شده و پرطرفدار است . برنامه ای که نگاه منصفانه برای ارتقا ورزش گیلان دارد .

کامران جعفری با برنامه یک لیوان چای سرد

یک لیوان چای سرد یکی دیگر از برنامه هایی است که کامران جعفری در دست ساخت و تهیه دارد . برنامه ای که در نظر دارد با معرفی نخبگان علم و صنعت ، ورزش و هنر ضمن حمایت از آنها برای نسل امروز و فردا معرف الگوهایی باشد تا بتوانند برای فردای ایران نسلی پرفروغ باشند . برنامه چای سرد در نوروز هم همه روزه روی آنتن رادیو است و رسالت معرفی نخبگان را برعهده دارد .

 

کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی : چای سرد 16 آبان رادیو گیلان با خاطرات و ترانه های" محمدعذرخواه "خواننده نجواها و نغمه های  ماندگار  گیلانی ها همراه باشید

⭕امروز یک ساعت با خاطرات و ترانه های" محمدعذرخواه "خواننده نجواهاو نغمه های  ماندگار  گیلانی هاهمراه باشید .....⭕این برنامه ساعت 16تا17از   موج FM95و ای ام 657وهم زمان از تلویزیون (کانال رادیو نمای گیلان )و روی تلفن های همراه از اپلیکیشن ایران صدا درسرتاسر ایران و جهان قابل دریافت است ....⭕مجری تهیه کننده و نویسنده کامران جعفری /⭕میکس و صدابرداری مریم عابد ......این برنامه ساعت 23از ایستگاه های رادیو تلویزیونی بازپخش خواهدشد

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna