پنج شنبه 13 آذر 1399

دکتر محمد رفیعی :

گیلان با ۳ نماینده در لیگ دسته یک بسکتبال مردان شرکت می‌کند

 

دکتر محمد رفیعی رئیس هیئت بسکتبال گیلان :

گیلان با ۳ نماینده در لیگ دسته یک بسکتبال مردان شرکت می‌کند
 

 

سرویس ورزشی موج برنا - سرانجام انتظار به پایان رسید و جلسه هماهنگی لیگ دسته یک بسکتبال مردان  در آکادمی ملی المپیک با حضور نمایندگان ۳۸ تیم برگزار شد.

 

دکتر محمد رفیعی رئیس هیئت بسکتبال گیلان : گیلان با ۳ نماینده در لیگ دسته یک بسکتبال مردان شرکت می‌کند .

دکتر محمد رفیعی رئیس هیئت بسکتبال از آغاز لیگ دسته اول باشگاههای کشور ازبرگزازی قرعه کشی لیگ دسته اول باشگاههای کشور خبر داد و افزود : خوشبختانه لیگ دسته اول امسال با حضور ۳ نماینده از گیلان برگزار می شود .

وی به حضور ۳۸ تیم در لیگ امسال اشاره کرد و گفت : نمایندگان گیلان با رشد یک پله ای نسبت به سال گذشته به ۳تیم ارتقا یافتند و امید می رود با تلاش کادر فنی ، حامیان مالی و بازیکنان سال پرفروغی را پیش رو داشته باشیم .

دکتر محمد رفیعی به لیگ سال گذشته هم گریزی زد و افزود : امیدواریم لیگ امسال با اقبال خوبی مواجه شود و لیگ تا پایان بدون مشکل شیوع ویروس کرونا و دیگر مشکلات به پایان برسد .

یادآور می شود ؛ در این جلسه نحوه برگزاری مسابقات، بررسی آیین‌نامه مسابقات، مرور پروتکل‌های بهداشتی و … مورد بحث و بررسی قرارگرفت. نمایندگان باشگاه‌ها نیز به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

با توجه به تصمیمات گرفته شده قرار بر این شد لیگ دسته یک بسکتبال مردان از ۲۸ آبان آغاز شود. ضمن این که به ۱۶ تیم فرصت داده شد تا ۱۹ آبان تکلیف خود را برای حضور در لیگ دسته یک مشخص کنند.

ملوان بندرانزلی، نماینده رشت و خانه بسکتبال صومعه‌سرا از استان گیلان از تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ دسته یک بسکتبال مردان ایران هستند.

 


Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna