پنج شنبه 13 آذر 1399

ایمان سهیلی :

مهندس جبار کوچکی نژاد از اداره میراث فرهنگی صنایع دستی

و گردشگری شهرستان رشت بازدید کرد .

ایمان سهیلی رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی رشت :

مهندس جبار کوچکی نژاد از اداره میراث فرهنگی صنایع دستی

و گردشگری شهرستان رشت بازدید کرد .

 

 

سرویس گردشگری موج برنا - در هر مجموعه اداری و خدماتی نیاز به همدلی و همراهی وجود دارد تا فعالیت و تلاش همه مجموعه موجب رشد و تعالی شود . توجه و نگاه مسئولان می تواند ضمن دلگرمی مشکلات کوچک را مرتفع سازد .

ایمان سهیلی رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی رشت : مهندس جبار کوچکی نژاد از اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت بازدید کرد .

ایمان سهیلی رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی رشت به اهمیت توجه و نگاه مدیران ، مسئولان ارشد و نمایندگان در ارتقا عملکرد پرسنل اشاره کرد و گفت :   مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده محترم مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی از اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت بازدید کردند و ضمن دیدار از همه واحدها این اداره و نحوه فعالیت ، نوع خدمات و چگونگی انجام امور آشنا شدند .

ایمان سهیلی به دلگرمی همه همکاران هم اشاره کرد و افزود : در این دیدار که به صورت چهره به چهره با کارکنان و شنیدن گزارش عملکرد و موانع و مشکلات این اداره ادامه یافت و در خصوص چگونگی رفع موانع و راهکارهای تنظیم قوانین جهت سهولت کار و ارائه خدمات به مراجعین در نشست اداری بحث و تبادل نظر شد .

وی همچنین به نشست اداری با نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی هم اشاره کرد و گفت : طی این بازدید نکاتی که توسط همکاران اداره و مراجعین مطرح شد ، طی یک جلسه اداری بحث و تبادل نظر شد و برای رفع موانع راهکارهایی پیشنهاد و قرار شد در این خصوص بررسی شود .

 














Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna