چهارشنبه 9 مهر 1399

ایمان سهیلی :

کلاس آموزش صنایع دستی با حضور سی علاقمند در لشت نشا برگزار شد .

 

ایمان سهیلی ریئس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت :

کلاس آموزش صنایع دستی با حضور سی علاقمند در حاشیه

نشست با بخشداران و دهیاران در لشت نشا برگزار شد .

 

 

 

سرویس گردشگری موج برنا - اهمیت توجه به صنایع دستی به عنوان راهکاری برای کمک اقتصاد خانواده ، شهر و استان از یک سو و جلب گردشگر پوشیده نیست . با عنایت به اهمیت این مقوله لازم است تا این مهم با تکنیک روز و علاقمندی افکار عمومی همراه یاشد .

برای کمک به توسعه و شکوفایی صنایع دستی برگزاری کلاسهای آموزشی و حمایت از فروش می تواند مفید باشد .

ایمان سهیلی ریئس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت : کلاس آموزش صنایع دستی با حضور سی علاقمند در لشت نشا برگزار شد .

ایمان سهیلی ریئس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت به نشست با بخشداران و دهیاران در لشت نشا اشاره کرد و افزود : در این نشست در خصوص توجه هرچه بیشتر به مقوله صنایع دستی بحث و تبادل نظر شد  تا ضمن تامین معیشت خانواده به عنوان راهکاری برای جلب گردشگران داخلی و خارجی به مورد استفاده قرار گیرد .

وی به لزوم بهره گیری از دانش روز اشاره کرد و گفت : هنر دست هنرمندان به صورت نسل به نسل موجب اعتلا و احیای صنایع دستی شده است ، اما ضروری است تا از نیاز امروز ، نحوه فروش به صورت فراگیر اطلاع رسانی شود .

ایمان سهیلی به برگزاری کلاس آموزشی در حاشیه این نشست اشاره کرد و افزود : در راستای نشست با بخشداران و دهیارن و فرماندهان بسیج که در تاریخ ۲۲ شهریور برگزار شد ، یک دوره کلاس آموزش صنایع دستی جهت توسعه و ترویج و معرفی صنایع دستی در بخش لشت نشا با حضور بیش از ۳۰ علاقه مند با بهره گیری از ظرفیت یکی از هنر مندان شاخص حصیر برگزار گردید که مورد توجه قرار گرفت .

ریئس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت در پایان افزود : میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت آمادگی کامل دارد برای توسعه مقوله صنایع دستی در برگزاری کلاسهای آموزشی همکاری لازم را داشته باشد و امیداوریم با حمایت بخشداران و دهیاران در مناطق مختلف شاهد شکوفایی این مقوله باشیم و کارشناسان این اداره آماده همه نوع همکاری هستند .


 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna