چهارشنبه 9 مهر 1399

محسن مرغوب :

هدفم از تاسیس باشگاه ورزشی مرغوب ، فقط تندرستی و سلامتی

تمام جوانان استان است

محسن مرغوب مدیر باشگاه مرغوب :

هدفم فقط تندرستی و سلامتی تمام جوانان استان است امیدوارم بتوانم برای

جامعه مثمرثمر باشم./ بدون هیچ پشتوانه و حمایتی با پس اندازی که سالها

کردم با کمک همسرم تونستم  باشگاه ورزشی تاسیس کنم .

 

 

سرویس ورزشی موج برنا : محسن مرغوب یکی از هزاران قهرمان ورزشی استان گیلان است که ورزش حرفه ای را به روش خودش ادامه داد . محسن مرغوب معتقد است مثل یک پزشک ، یک مهندس و بالاخره یک حرفه ای باید محیطی برای کارش داشته باشد و در آن محیط بتواند تفکرات خود را اعمال کند ، مشغول به کار شود و اشتغالزایی نماید .

محسن مرغوب مدیر باشگاه مرغوب : هدفم فقط تندرستی و سلامتی تمام جوانان استان است امیدوارم بتونم برای جامعه مثمرثمر باشم./ بدون هیچ پشتوانه و حمایتی با پس اندازی که سالها کردم با کمک همسرم تونستم  باشگاه ورزشی تاسیس کنم

محسن مرغوب مربی تیم منتخب بوکس استان گیلان و مدیر باشگاه مرغوب ، با اشاره به اینکه هدفم فقط تندرستی و سلامتی تمام جوانان استان است ، افزود : از سنین پایین ورزش را شروع کردم و بوکس رشته اصلی بنده شد و در اوج آمادگی در سن پایین مجبور شدم از ورزش و خصوصا ورزش حرفه ای فاصله بگیرم و به دلیل مشکلات مالی و کارم، چند سالی هم در خارج از استان مشغول به کار شدم .

محسن مرغوب به اهمیت تلاش و پشتکار اشاره کرد و گفت : فاصله از ورزش حرفه ای ما را نا امید نکرد و برای کار و پس انداز به خارج استان رفتم تا پس از بازگشت راه نرفته خود را برای جوانان استان هموار کنم و همزمان با کار و تلاش دوره های مربیگری را سپری کردم تا با دست پر به استان بازگردم .

مربی بوکس منتخب استان ، با اشاره به اینکه  بدون هیچ پشتوانه و حمایتی با پس اندازی که سالها کردم با کمک همسرم توانستم  باشگاه ورزشی مرغوب را تاسیس کنم ، افزود : با تفکر کمک  به جوانان استان و نیل به اهدافی که نتوانستم به آن دست پیدا کنم با کمک و و حمایت همسرم موفق به تاسیس باشگاه مرغوب شدیم و مشغول به کار شدن در باب اشتغالزایی هم سهیم باشیم .   

وی در ادامه افزود :  قهرمان چندین دوره گیلان و چند سالی هم در هیئت استان به مربیگری مشغولم و چند سالی هم مربی منتخب بوکس استان گیلان هستم که قهرمانای زیادی رو تحویل استانم دادم ;

شایان ذکر است : محسن مرغوب متولد چهارم فروردین 63  در رشت هستند . وی فوق دیپلم رشته روابط عمومی را در کارنامه دارد و مدرک علم تمرین برنامه نویسی و طراحی تمرینی از استادان بزرگ ایران کسب نموده است .

تمام رشته های ورزشی رزمی در باشگاه ورزشی مرغوب برگزار می شود :

بوکس ، کاراته ، وشو و تکواندو ، آمادگی جسمانی ، کیک بوکس، موی تای وغیره...

باشگاه ورزشی مرغوب در رشت فلکه نیروی دریایی به سمت پل عراق روبروی دادسرای نظام آماده خدمت به جوانان مستعد و پرتلاش است . 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna