چهارشنبه 15 مرداد 1399

ایمان سهیلی :

اختصاص تسهیلات کرونایی به خسارت‌دیدگان حوزه گردشگری و صنایع‌دستی

 

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت :

اختصاص تسهیلات کرونایی به خسارت‌دیدگان حوزه گردشگری و صنایع دستی

پرداخت می شود./متقاضیان برای دریافت تسهیلات باید در سامانه کارا ثبت‌نام نمایند.

 

 

 

سرویس گردشگری موج برنا – شیوع و اپدیمی گسترده کرونا ویروس موجب اختلال در نظم اقتصادی ، ورزشی و گردشگری شد . اختلالی که همچنان گروههای زیادی با آن دست و پنج نرم می کنند . #کرونا_ویروس خصوصا در ایام منتهی به عید نوروز مشکلات زیادی را برای مجموعه گردشگری ایجاد کرد و متولیان امر به دنبال راهکار جبرانی برای این قضیه بودند .

  ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری رشت : اختصاص تسهیلات کرونایی به خسارت‌دیدگان حوزه گردشگری و صنایع دستی پرداخت می شود . / متقاضیان برای دریافت تسهیلات باید در سامانه کارا ثبت‌نام نمایند.

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت از اختصاص وام حمایتی و تسهیلات کرونایی به خسارت‌دیدگان حوزه گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد و افزود : تلاش برای ساماندهی و هدفمند سازی هنرمندان صنایع دستی در شهرستان رشت صورت گرفته و با تدابیری که در نظر گرفته شد و همکاری هنرمندان برای ثبت نام امکان خدمات دهی با سهولت انجام خواهد شد .

وی به هنرمندان صنایع دستی در بخش خمام اشاره کرد و گفت :  بیش‌ از ۱ هزار هنرمند صنایع دستی در بخش خمام دارای مدرک معتبر از میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هستند و امکان ارائه تسهیلات ۱۸ میلیون تومانی به کسب و کارهایی که از بیمه تامین اجتماعی تحت نظر این‌اداره برخوردار هستند وجود داشته و کسب و کارهایی که فاقد بیمه مذکور بوده، اما از میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مجوز فعالیت دارند تا سقف ۱۲ میلیون تومان تسهیلات کرونایی دریافت مشی‌کنند.

متقاضیان برای دریافت تسهیلات باید در سامانه کارا ثبت‌نام نمایند.

ایمان سهیلی به اهمیت ثبت نام در سامانه کارا هم اشاره کرد و گفت : پیش از این برای سهولت در شناسایی و حمایت بهتر و بیشتر به ثبت نام در سامانه کارا اشاره کرده بودیم و متقاضیان دریافت این تسهیلات باید در سامانه کارا ثبت‌نام نمایند.

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna