چهارشنبه 15 مرداد 1399

دکتر محمدرفیعی :

تیم عاج فیل در مرحله دوم عصرجدید به حمایت همه جانبه خانواده بسکتبال نیازمند است .

 

دکتر محمدرفیعی ریئس هیئت بسکتبال گیلان :

تیم عاج فیل در مرحله دوم عصرجدید به حمایت همه جانبه خانواده بسکتبال نیازمند است .

/ برنامه جذابی برای مرحله دوم طراحی و تمرین شده است .

 

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - بسکتبال رشته ای جذاب و پرتحرک است که به غیر تحرک و جذابیتهای تیمی ، در مهارتهای فردی و ترکیبی می تواند مولد صحنه های مهیج و به یادماندنی باشد .پیش از این در تورنمتهای بین المللی مهارتهای فردی شاهد تصاویری بودیم که تیم موفق #عاج_فیل آن را در برنامه #عصر_جدید به نمایش گذاشت .

دکتر محمدرفیعی ریئس هیئت بسکتبال گیلان : تیم عاج فیل در مرحله دوم عصرجدید به حمایت همه جانبه خانواده بسکتبال نیازمند است ./ برنامه جذابی برای مرحله دوم طراحی و تمرین شده است .

دکتر محمد رفیعی ریئس هیئت بسکتبال گیلان از اصعود تیم عاج فیل به مرحله دوم برنامه عصرجدید خبر داد و افزود : تیم عصر جدید تنها نماینده ورزش گیلان در توپ و تور بود که خوشبختانه اجرای خوب این تیم موجب شد تا با حمایت خوب مردمی به دور دوم صعود کند .

دکتر محمد رفیعی به پیگیری و تمرین این تیم اشاره کرد و گفت : خوشبختانه این تیم در طراحی برنامه خود خوب عمل کرده و برای اجرای خوب نیازمند حمایت مادی و معنوی همه اهالی ورزش و خانواده بسکتبال است . 
یادآور می شود ، مرحله اول برنامه عصر جدید هفته گذشته به پایان رسید و در حال پیش تولید و ضبط شرکت کنندگان راه یافته به مرحله دوم می باشد .

 

 

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
ن