شنبه 27 دی 1399

 

کامران جعفری :

میهمان چای سرد رادیو  ششم تیرماه صادق حسنی چهره پرافتخار ورزش گیلان خواهد بود .

 

کامران جعفری تهیه کننده رادیو :

میهمان چای سرد رادیو امروز جمعه ششم تیرماه 1399 صادق حسنی چهره

پرافتخار ورزش گیلان و برنده مدال های متعدد از رقابتهای جهانی و پاراالمپیک

در رشته فوتبال 7 نفره است

 

سرویس فرهنگ و رسانه موج برنا - یکی از رسالتهای رسانه ملی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیان افتخارات ، حمایت از نخبگان و تلاشهای سربازان ایران همیشه سرافراز در عرصه دفاع از مرزهای جغرافیایی ، صنعت ، علم و دانش بوده است .

کامران جعفری تهیه کننده و برنامه ساز متعهد  

Image result for ‫کامران جعفری تهیه کننده رادیو‬‎کامران جعفری ، برنامه سازی خوش فکر و البته معتقد

و متعهد است که از خانواده ای هنرمند است .

فرزند ناصرخان جعفری که از برنامه سازان و پیشکسوتان

رسانه ملی است . کامران جعفری یکی از برنامه های

رادیویی او عمری غریب به سه دهه دارد .

 

مجله ورزشی رادیو از برنامه های تخصصی ورزش است که طی سه دهه تلاش امروز در ایران شناخته شده و پرطرفدار است . برنامه ای که نگاه منصفانه برای ارتقا ورزش گیلان دارد .

کامران جعفری با برنامه یک لیوان چای سرد

یک لیوان چای سرد یکی دیگر از برنامه هایی است که کامران جعفری در دست ساخت و تهیه دارد . برنامه ای که در نظر دارد با معرفی نخبگان علم و صنعت ، ورزش و هنر ضمن حمایت از آنها برای نسل امروز و فردا معرف الگوهایی باشد تا بتوانند برای فردای ایران نسلی پرفروغ باشند . برنامه چای سرد در نوروز هم همه روزه روی آنتن رادیو است و رسالت معرفی نخبگان را برعهده دارد .

کامران جعفری تهیه کننده رادیو : میهمان چای سرد رادیو امروز جمعه ششم تیرماه 1399 صادق حسنی چهره پرافتخار ورزش گیلان و برنده مدال های متعدد از رقابتهای جهانی و پاراالمپیک در رشته فوتبال 7 نفره است

چای سرد رادیو امروز جمعه ششم تیرماه 1399 از رادیو گیلان پخش می شود و مهمان برنامه صادق حسنی چهره پرافتخار ورزش گیلان و برنده مدال های متعدداز رقابتهای جهانی و پاراالمپیک در رشته فوتبال 7نفره است .


👈ساعت پخش برنامه چای سرد امروز ساعت 16تا 17 است .

👏این برنامه روی موج اف ام ردیف 95مگاهرتز  و 👏موج متوسط فرکانس 657کیلوهرتز و👏 هم زمان روی تلفن های همراه و از طریق اپلیکیشن (ایران صدا )قابل دریافت است .

👏در عین حال بینندگان تلویزیون می توانند این برنامه را همراه با تماشای تصاویر استودیو و عکس های مهمان و عوامل برنامه از کانالTV تلویزیونی (رادیو نمای گیلان
Radio nama-guilan)
ببینند و بشنوند .
____________
عوامل برنامه این هفته چای سرد رادیو  
👏مجری ،تهیه کننده و نویسنده :کامران جعفری
👏صدابردار عفت جمالی پور

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna