یکشنبه 19 آذر 1402

دیدارریاست سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری و معاون گردشگری

،اجتماعی و ورزشی با ایمان سهیلی بمناسبت هفته صنایع دستی

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری رشت :

در دیدار دکتر محمدی ریاست سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری

و معاون گردشگری ، معاون اجتماعی و معاون ورزشی به مناسبت

هفته صنایع دستی در خصوص همکاریهای متقابل بحث و تبادل نظر شد .

 

سرویس گردشگری موچ برنا - ساختار شهری ویترینی است که می تواند جذابیت گردشگری برای توریست را دو چندان کند و حتی برای ساکنین هر شهر جذابیتهای خاص داشته باشد . خصوصا تحت شرایطی که سعی شود ساختار شهری با بافت سنتی و مدرن تلفیق شود می تواند پدیده ای شایسته و ماندگار را در اذهان عمومی ثبت کند و در این مسیر تعامل شهرداریها و متولیان میراث فرهنگی و گردشگری می تواند مفید باشد . 

 

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری رشت :

در دیدار دکتر محمدی ریاست سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری و معاون گردشگری ، معاون اجتماعی و معاون ورزشی به مناسبت هفته صنایع دستی در خصوص همکاریهای متقابل بحث و تبادل نظر شد .

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری رشت به حضور ارزشمند دکتر محمدی و همراهان ایشان از شهرداری رشت اشاره کرد و افزود : به مناسبت هفته صنایع دستی ، دکتر محمدی ریاست سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری رشت و معاون گردشگری ، معاون اجتماعی و معاون ورزشی در اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت حضور یافتند و ضمن تبریک این روز خواستار همکاریهای فی مابین این دو اداره شدند که در این نشست بیان نقطه نظر طرفین موجب شد تا زمینه همکاری بیشتر فراهم شود .

ایمان سهیلی به اهمیت تبادل نظر و بین این دو اداره اشاره کرد و افزود : ساختار شهری و مبلمان شهری می تواند نقطه عطفی در ثبت یک اتفاق خوب و تثبت آثاری ماندگار در ذهن گردشگران ، اهالی خود رشت و گیلان باشد . 

وی به برگزاری هرچه باشکوه تر ایام و مناسبتها در گوشه گوشه شهر و خصوصا پیاده راه فرهنگی رشت اشاره کرد و خاطر نشان کرد : در چند ساله اخیر اتفاقات خوبی توسط سازمان سازمان فرهنگی و ورزشی رشت افتاده است و با وجود کارشناسان دلسوز در هر دو اداره می توانیم شاهد رویدادهای بهتری باشیم و امروز مذاکرات روند خوبی را طی کرده است .

سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت هم گفت : از حضور و توجه همه نهادها و ادارات که در این هفته بنده و همکارانم را یاد نمودند تقدیر و تشکر می نمایم .

 

 

 

  

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna