پنج شنبه 19 تیر 1399

ایمان سهیلی  :
نشست میراث فرهنگی رشت

با دهیاران و شورای اسلامی  رشت به مناسبت هفته صنایع دستی

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری رشت :

نشست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت با دهیاران و شورای

اسلامی شهرستان رشت به مناسبت هفته صنایع دستی جهت برنامه ریزی

جشنواره های فرهنگی ، ورزشی پس از کرونا برگزار شد .

 

سرویس میراث فرهنگی و گردشگری - کرونا ویروس تبعات زیادی را در کل جهان داشت . مشکلات اقتصادی در جنبه های مختلف خصوصا درمانی که البته همچنان بسیاری از کشورها با آن درگیر هستند و البته امکان کنترل آن و کمک به صنایع درگیر با این مشکل را حمایت کرد .

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری رشت : نشست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت با دهیاران و شورای اسلامی شهرستان رشت به مناسبت هفته صنایع دستی جهت برنامه ریزی جشنواره های فرهنگی ، ورزشی پس از کرونا برگزار شد .

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت به برگزاری جلسات متعدد با دهیاریهای بخشهای مختلف شهرستان رشت اشاره کرد و افزود : به مناسبت هفته صنایع دستی جلسات متعددی برگزار شد و با توجه به اهمیت ایجاد انگیزه و حمایت از قشرهای مختلف و مشاغل وابسته به گردشگری و صنایع دستی جلسات متعددی برگزار شد و این جلسات در بخشهای مختلف شهرستان رشت برگزارشد .

ایمان سهیلی به نشست با دهیاران و شورای اسلامی شهرستان رشت به مناسبت هفته صنایع دستی اشاره کرد و گفت : در این نشست و هم اندیشی ابتدا مشکلات و دغدغه های این بخشها بحث و تبادل نظر شد و در ادامه به نوع حمایت و راهکارهای میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت هم بیان شد .

سرپرست فرهنگی و گردشگری رشت به تعامل بیشتر مشاغل وابسته ، بخشداران و دهیاران اشاره کرد و خاطرنشان کرد : باید برای هر نوع تحولی آمادگی داشته باشیم من جمله شرایط مهار کرونا و شرایط دوباره گردشگری که در ادامه این نشست برنامه ریزی جهت اجرای جشنواره های فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان بعد از مهار و کنترل  #کرونا_ویروس هم راهکارهایی بیان و برنامه ریزی گردید .

 
 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna