پنج شنبه 19 تیر 1399

ایمان سهیلی :

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان از مالک  بنای ثبتی شفیعی قدردانی شد

 

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت :

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان به همراه معاون میراث

فرهنگی و سرپرست اداره شهرستان رشت در روز جهانی موزه ها 

از مالک بنای ثبتی شفیعی قدردانی شد .

 

 

سرویس فرهنگردی و گردشگری موج برنا - ایران و  گیلان تاریخ و تمدنی کهن دارد و برای هر گوشه ای از این دیار تاریخچه ای وجود دارد و برای حفظ این میراث تلاشهای زیادی از سوی ادارات مرتبط و علاقمندان و البته موسسات مردم نهاد صورت می گیرد .

 

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت :

با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان به همراه معاون میراث فرهنگی و سرپرست اداره شهرستان رشت در روز جهانی موزه ها از مالک بنای ثبتی شفیعی قدردانی شد .

ایمان سهیلی سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان رشت به برنامه های میراث فرهنگی استان و شهرستان در روز جهانی موزه و میراث فرهنگی و گردشگری اشاره کرد و افزود : برنامه های متعددی برای این ایام برنامه ریزی شد و خوشبختانه چه در سطح استان و چه شهرستانهای استان  بصورت هدفمند صورت بگیرد .

ایمان سهیلی ضمن قدردانی از مالک بنای ثبتی شفیعی به حضور مدیرکل برای قدردانی از ایشان اشاره کرد و افزود : با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگی استان گیلان و معاون گردشگری به حضورشان رسیدیم و از همیت و توجه ایشان نسبت به مقوله گردشگری و حفظ میراث گذشتگان قدردانی شد .

 
 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna