پنج شنبه 19 تیر 1399

دکتر محمد رفیعی :

توزیع مرحله سوم بسته‌های معیشتی به همت خیرین ورزشی

و هیات بسکتبال گیلان در لیالی قدر

 

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان

از توزیع مرحله سوم بسته‌های معیشتی به همت خیرین ورزشی

و هیات بسکتبال گیلان در لیالی قدر خبر داد .
 

 

سرویس ورزشی موج برنا - بسکتبال استان گیلان از محدود هیئتهای ورزشی در کشور بود که نه تنها دغدغه خانواده بسکتبال و ورزش گیلان را در سر دارد ، بلکه در تفکر گوشه گوشه شهر هم بوده و تاکنون توانسته از این مسئولیت اجتماعی و فرهنگی سربلند باشد .

 

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان از توزیع مرحله سوم بسته‌های معیشتی به همت خیرین ورزشی و هیات بسکتبال گیلان در لیالی قدر خبر داد .

رئیس هیات بسکتبال استان گیلان اعلام کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا، در راستای لبیک به فرموده مقام معظم رهبری در کمک مومنانه به اقشار آسیب پذیر، مرحله سوم تامین و توزیع بسته‌های معیشتی شامل مواد غذایی و بهداشتی با مشارکت خیرین ورزشی و هیات بسکتبال گیلان جهت توزیع میان نیازمندان اجرا گردید.

▫️محمد رفیعی افزود : این اقدام که در راستای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی هیات استان با هماهنگی اداره کل ورزش وجوانان استان صورت گرفت، تعداد ۲۰۰ بسته در محل دفتر جدید هیات بسکتبال استان گیلان در مجموعه یادگار امام آماده و بسته بندی شد و به دست تعدادی از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر شناسایی شده رسید.

 

 Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna