سه شنبه 30 دی 1399
 
 
 
محمد برادران رحمانی :
فقط ما من را نجات میدهد.
 
 
محمد برادران رحمانی ، جوانترین کاندید انتخابات ۹۸ :
فقط ما من را نجات میدهد.
 
 
 
 
 
 
 
سرویس اجتماعی موج برنا - پیدایش جامعه بر پایه اجتماع شکل گرفته و در پدیده های اجتماعی هماهنگی ، همدلی و وحدت نقش آفرین بوده است وپس از شکل گیری شهرها و ایالتها ، کشورها و ملتها اتحاد و وفاق موجب موفقیت ، تعالی و رشد شده است ، موفقیتی ماندگار که بستری مناسب و هدفمند برای گامهای موفق بعدی بوده است . 
 
محمد برادران رحمانی جوانترین کاندید انتخابات ۹۸ : فقط ما می تواند من را نجات میدهد.
محمد برادران رحمانی کارشناس ارشد حقوق با شعار " فقط ما می تواند من را نجات میدهد." پا به عرصه انتخابات ۹۸ گذاشته است . 
وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران به اهمیت وحدت کلمه به عنوان تجلی پیروزی انقلاب افزود : در بسیاری از امور همدلی و وحدت ایرانیان موجب شده تا اتفاقات بزرگی را به جشن بنشینیم . 
کارشناس ارشد حقوق با اشاره به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به عنوان اولین رویداد ملی افزود : فروردین ۱۳۵۸ اولین نماد مردم سالاری با انتخابات نامگذاری جمهوری اسلامی به عنوان رویداد ملی به ثبت رسید .
محمد برادران رحمانی به جنگ تحمیلی در آستانه جشن انقلاب هم اشاره کرد و گفت : نسل من جنگ تحمیلی را لمس نکرده اما روایتها و نقل قولهای پدران و برادران موجب شده تا این روایتها را با عمق جان درک و لمس کنیم به گونه ای پس از جنگ تحمیلی ، ادامه جنگ نرم و سرد دشمنان این مرز پرگهر و همدلی مردم و اتحاد و انسجام مردم ، موجب عزت نفس بیشتر شد . 
وی در ادامه افزود : امروز چله دوم و نسل دوم انقلاب با فرموده رهبر وارد میدان می شود . نسلی که مطالبه گر ، پیگیر و پرتلاش خواهند بود تا ماحصل این تلاش رشد و تعالی اقتصادی ، سیاسی و بین الملل بر پایه تحقیق ، تفحص و صلاحیت باشد .
محمد برادران رحمانی معتقد است در سایه جوانی البته با حمایت و رهنمودهای پیشکسوتان ، صاحبان نظر می شود تغییرات هدفمندی را در حوزه اقتصاد ، مدیریت شهری و... در آستانه چله دوم انقلاب انجام داد . 
در ادامه همراه ما باشید .....

  

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna