سه شنبه 30 دی 1399

دکتر علیرضا محمدی:

لزوم شفاف سازی اموال و دارایی کاندیداها اولین گام برای جلب اعتماد عمومی است .

دکتر علیرضا محمدی مدیرکل سابق کمیته امداد امام ( ره ) :

لزوم شفاف سازی اموال و دارایی کاندیداها اولین گام برای جلب اعتماد عمومی است .

 

 

سرویس اجتماعی موج برنا – ایران اسلامی پس از " ایام دهه مبارک فجر " تجربه ایامی به یاد ماندنی را در تاریخ انقلاب ثبت خواهند کرد . انتخابات 98 به عنوان اولین انتخابات در چله دوم انقلاب یا به تعبیری " گام دوم انقلاب " از اهمیت خاصی برخوردار است . انتخاباتی که با حضور جوانان می تواند فصلی جدید را در مدیریت کشور آغاز نماید .

یکی از مهمترین فرآیندهای مهم انتخابات 1398 پس از حضور جوانان شفافیت در اموال است و بسیاری از کاندیداها در این موضوع همکاری داشته اند .

دکتر علیرضا محمدی مدیرکل سابق کمیته امداد امام ( ره ) در نشست خبری با اصحاب رسانه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .  

دکتر علیرضا محمدی ، مدیرکل سابق کمیته امداد امام ( ره ) و داوطلب یازدهمین دوره انتخابات با تاکید بر لزوم شفاف سازی اموال و دارایی کاندیداها اظهار کرد: در زمان مدیرکلی مستأجر یکی از کارشناسان اداره بودم و در حال حاضر خانه‌ای ۱۰۰ متری در نزدیکی مسکن مهر خریداری کرده ام و ماشینی که بر آن سوار می شوم در ابتدا پراید بود و اکنون ۴۰۵ است.

وی به مشکلات روز مردم اشاره کرد و گفت : امروز مشکلات مردم تورم ، گرانی و بیکاری است و وظیفه نمایندگان مردم در خانه ملت رسیدگی به این امور است و باید برنامه ۴ ساله بدهد و در زمان انتخابات به حوزه انتخابی خود و مردم مراجعه نکنند .

وی با اشاره به اینکه آذری زبان است، اظهار کرد: همسرم اهل صومعه سرا است و از لحاظ اقتصادی متوسط به پایین هستیم و بنده خودم پس از فوت پدر تحت پوشش کمیته امداد شدم.

 دکتر علیرضا محمدی به وضعیت نابسامان صنعت گیلان اشاره کرد و افزود : در زمینه صنعت هم کاری زیادی انجام نشده است و در نگهداری و مراقبت از کارخانه‌های فعال ، مستعد و فعال هم ما از سال 1383و برفی که بارید ، هنوز آثار برف بر روی دیده می‌شود و بعضا در مسیر عبور از گیلان با خرابه های به جا مانده مواجه هسستیم .

علیرضا محمدی با بیان اینکه ، یکی از دلایلی  که رهبری از مجلس گله دارند این است که مجلس از وظیفه اصلی خود خارج شده است ، افزود : از وظایف مجلس به عنوان رسالت ذاتی ، ریل گذاری قانون است تا قوای دیگر بر روی آن ریل حرکت کنند و اما متاسفانه اینگونه نبوده است . نمایندگان بیشتر وقت خودش را برای عزل و نصب مدیران می‌گذارند که وظیفه ذاتی نماینده نیست .

دکتر علیرضا محمدی در ادامه ضمن پاسخ به سوال خبرنگاران ابراز امیدواری کرد با توجه و اتکا به بیانات مقام معظم رهبری شاهد اتفاقات خوب در ایران همیشه سربلند باشیم
 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna