چهارشنبه 9 مهر 1399

Image result for ‫گیتی ایزدی پور‬‎

 

 

دکترایزدی پور:

نیاز فوری به اهداخون در فصل سرما وجود دارد .

 

 

دکتر گیتی ایزدی پور رئیس گروه برنامه ریزی،جذب وحفظ اهداکنندگان اداره کل انتقال خون گیلان :

با توجه به سرما از مردم گیلان دعوت کرد با حضور در انتقال خون گرمی بخش زندگی بیماران در فصل سرما باشند

 

دکتر ایزدی پور رئیس گروه برنامه ریزی،جذب وحفظ اهداکنندگان اداره کل انتقال خون گیلان:با توجه به سرما از مردم گیلان دعوت کرد با حضور در انتقال خون گرمی بخش زندگی بیماران در فصل سرما  باشند .

 

سرویس سلامت موج برنا دکتر گیتی ایزدی پور رئیس گروه برنامه ریزی،جذب وحفظ اهداکنندگان اداره کل انتقال خون گیلان با بیان اینکه در فصل سرما نیاز به 7 روز ذخیره خون می باشد گفت : هم اکنون جهت ذخیره 7 روز خون جهت کمک به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خون  از مردم نوعدوست گیلانی دعوت       می شود با حضور در انتقال خون گرمی بخش زندگی بیماران در فصل سرما باشند .

 

 دکترگیتی ایزدی پور خاطرنشان کرد : مردم نوعدوست گیلانی  در همه فراخوانها حضوری پرشور دارند و در همه دعوت ها و فراخوانها با حضور در مراکز انتقال خون سراسر استان گیلان در تامین خون و فرآورده های خونی ما را یاری می رسانند و امیدوارم در این روزهای سرد هم ما را در تامین این مهم همراهی نمایند .

Image result for ‫گیتی ایزدی پور‬‎Image result for ‫اهدای خون در گیلان‬‎

وی به اهمیت پلاکت  و مزیت تهیه سینگل پلاکت در درمان بیماران سرطانی اشاره کرد و افزود : از اهداکنندگان عزیزی که همیشه در صف کمک به همنوع نیازمند به خون قرار گرفتند دعوت می کنیم جهت کمک به بیماران سرطانی در لیست داوطلبین اهدای پلاکت ثبت نام نمایند.

دکتر ایزدی پوربه حضور بانوان هم اشاره کرد و اظهار داشت : در ماههای اخیر شاهد حضور بانوان جهت اهدا خون بوده ایم و امیدواریم شاهد حضور بیشتر بانوان جهت اهدای خون باشیم و البته این حضور نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش هم همراه بوده است .

Image result for ‫گیتی ایزدی پور‬‎Image result for ‫گیتی ایزدی پور‬‎

گیلان به علت گردشگر پذیربودن ، آمار بالای جراحی های قلب و عروق ، تصادفات، تعداد زیاد بیماران هموفیلی ، تالاسمی و فاویسمی جزء استان های نخست ایران از نظر مصرف فرآورده های خونی است.

 

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna