چهارشنبه 9 مهر 1399
 
کامران جعفری :
میهمان چای سرد رادیو جمعه پانزدهم آذر شهریارکریمی مربی بسکتبال است .
 
 
کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی :
میهمان این هفته برنامه چای سرد رادیو یک چهره شاخص ورزشی
به نام شهریارکریمی است ،وی دانش آموخته ترییت بدنی دانشگاه گیلان  است .
 
 
 
 
 
 

 

سرویس فرهنگ و رسانه موج برنا - یکی از رسالتهای رسانه ملی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیان افتخارات ، حمایت از نخبگان و تلاشهای سربازان ایران همیشه سرافراز در عرصه دفاع از مرزهای جغرافیایی ، صنعت ، علم و دانش بوده است .

 

کامران جعفری تهیه کننده و برنامه ساز متعهد  

Image result for ‫کامران جعفری تهیه کننده رادیو‬‎کامران جعفری ، برنامه سازی خوش فکر و البته معتقد

و متعهد است که از خانواده ای هنرمند است .

فرزند ناصرخان جعفری که از برنامه سازان و پیشکسوتان

رسانه ملی است . کامران جعفری یکی از برنامه های

رادیویی او عمری غریب به سه دهه دارد .

 

مجله ورزشی رادیو از برنامه های تخصصی ورزش است که طی سه دهه تلاش امروز در ایران شناخته شده و پرطرفدار است . برنامه ای که نگاه منصفانه برای ارتقا ورزش گیلان دارد .

کامران جعفری با برنامه یک لیوان چای سرد

یک لیوان چای سرد یکی دیگر از برنامه هایی است که کامران جعفری در دست ساخت و تهیه دارد . برنامه ای که در نظر دارد با معرفی نخبگان علم و صنعت ، ورزش و هنر ضمن حمایت از آنها برای نسل امروز و فردا معرف الگوهایی باشد تا بتوانند برای فردای ایران نسلی پرفروغ باشند .

کامران جعفری تهیه کننذه رسانه ملی :
فریدون کرامتی اولین داور ملی تاریخ فوتبال گیلان ، یکی از نوابغ تاریخ فوتبال گیلان میهمان برنامه چای سرد رادیو گیلان خواهد بود .
 
کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی :
میهمان این هفته برنامه چای سرد رادیو یک چهره شاخص ورزشی به نام شهریارکریمی است ،وی دانش آموخته ترییت بدنی دانشگاه گیلان  است .
 
کریمی  اگر چه به مقتضای آمادگی بدنی و  رشته تحصیلی اش در انواع رشته های توپی تبحر داشت اما به خاطر عشق به بسکتبال تنها براین رشته دانشگاهی متمرکز شد .
 
شهریار کریمی طی سه دهه اخیر جزو بازیکنان ارزنده گیلان و ایران بوده و از زمانی که به سلک مربیان اضافه شده منشاء موفقیتهای متعدددر رده های مختلف سنی برای بسکتبال گیلان بوده و در رده ملی به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان ایران  باعث قهرمانی این تیم در پیکارهای غرب آسیا در اردن شد .
 
کریمی از پدری شیرازی و مادری لرستانی زاده شده اما به جهت اقامت سی و چند  ساله  وازدواج در گیلان  خود را یک گیلانی تمام عیار می داند و همه موفقیتهای او نیز در گیلان ثبت شده است .
 
شهریار کریمی (نخبه ورزشی ایران ) در رده های مختلف ملی با مربیان خارجی زیادی کرده که از آن جمله می توان به همکاری و آموزش  با نیچکین از روسیه ،زوران پروویچ صرب  ،ترومن (مربی سابق تیم ملی )،نناد  و درس آموزی از روانشناسان ورزشی  بین المللی ترکیه و مربیان جهانی  آلمانی و ایتالیایی اشاره کرد .
 
شهریار کریمی به پیشنهاد یکی از مفاخر تاریخ ساز بسکتبال گیلان (استادهادی آمیغ )به مربی گری روی آورد و دراولین سال مربی گری به اتفاق افشین رضاپور تیم بسکتبال مینی بسکتبال گیلان را درجمع 4تیم برتر ایران قرار داد .
 
این نخبه ورزشی سالها در ورزش دانشگاه های گیلان به کارهای زیربنایی و مدیریتی پرداخت و پنج سال مدیر ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحدرشت بود .
 
تعهد او به مربی بسکتبال تاآنجا بود که به سبب حضور در نیمکت مربی گری تیم های بسکتبال گیلان در مراسم خاکسپاری مادر و مراسم چهلم برادرش حضورنداشت و غم هایش را دل حبس کرد تا تعهدش روی زمین نماند !
 
شهریارکریمی یکی از نخبه ترین استعدادیاب های بسکتبال ایران واز مربیان تاثیر گذارحال حاضر تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران است .
 
او اعتقاد دارد که ورزش گیلان هم چون طبیعت بکر و زیبایش پتانسیل فراوان دارد و اگر اندکی سرمایه گذاری صورت بگیرد استان گیلان در تمام رشته ها مجال قهرمانی خواهدداشت .
 
 برنامه رادیویی چای سرد ساعت 16تا17روز جمعه 15آذر1398از موج FM95مگاهرتز وموج AM657کیلوهرتز و هم زمان از شبکه تلویزیونی رادیو نمای گیلان درTVپخش می شود .
دربخش های گزارشی این برنامه آقایان رحیم زاده و فرح بخش دیدگاه های خود را درباره بسکتبال و میهمان برنامه توضیح می دهند .
 
عوامل این هفته  عبارتند از :
👈نویسنده وتهیه کننده : کامران جعفری
 
👈مجری وحید شعبانی 
گزارشگر
👈  افسون ثابت 
میکس و صدابرداری 
👈 عفت جمالی پور
این برنامه ساعت 23جمعه با زپخش می شود
 
 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna