دوشنبه 5 خرداد 1399

دکتر محمد رفیعی با اکثریت آرا ریئس هیئت بسکتبال گیلان شد .

مجمع هیئت بسکتبال گیلان با حضور دکتر طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و 17 نفراز اعضا مجمع برگزار شد .

سرویس ورزشی موج برنا بسکتبال استان گیلان از جمله اولین هیئتهای بسکتبال در ایران بوده است  و در طول سالیان فعالیت موفقیهای خوبی در سطح کشور داشته است .

بسکتبال گیلان در طی دو سال اخیر شاهد رشد و شکوفایی چشمگیری بود و از رکود خارج  شد و طی دو سال اخیر با سرپرستی دکتر محمد رفیعی اداره شده است . 

 

مجمع هیئت بسکتبال گیلان با حضور دکتر طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال ، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و 17 نفر از اعضا مجمع برگزار شد .

بعدازظهر امروز دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال و میثم علیپور در فرودگاه میرزا کوچک خان جنگلی رشت با استقبال دکتر محمد رفیعی و مسئولین کمیته ها جهت حضور در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال گیلان ، وارد رشت شد .

شاهکار دختر شاهنامه خوان #ردپای_آسمان در استقبال دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال

دکتر طباطبایی در بدو ورود مورد استقبال دکتر رفیعی و اعضای هیئت بسکتبال گیلان قرار گرفت . دختر شاهنامه خوان ردپای آسمان با قرائت ابیاتی از شعرای نام آور ادبیات ایران خوش آمد ماندگاری را برای ریاست فدراسیون به نمایش گذاشتند .

دکتر محمد رفیعی : حضور دکتر رامین طباطبایی به عنوان اولین رئیس فدراسیون پس از سه دهه در گیلان ، مغتنم و با ارزش است .

دکتر محمد رفیعی ضمن تمجید و خوش آمدگویی به ریاست فدراسیون ، حضور ایشان را مغتنم شمرد و افزود : این افتخار برای بنده و بسکتبال گیلان خواهد بود که حضرتعالی به عنوان اولین رئیس فدراسیونی خواهید بود که پس از سه دهه به گیلان سفر داشته اید .

دکتر رامین طباطبایی در ادامه سفر به گیلان وارد عضدی شد و از محل پایگاه قهرمانی و استعدادیابی بازدید کردند و  قبل از آغاز مجمع با اهالی بسکتبال و رئوسای کمیته ها به گفت و گو پرداختند .

مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال با حضور دو کاندید ، محی الدین رجبی و دکتر محمد رفیعی برگزار شد .

مجمع با حضور 17 نفر با حق رای ، اعم از نمایندگان بازیکنان ، باشگاهها ، کمیته ها و اعضای هیئت به عنوان ناظر و اجرایی برگزار شد .

در ابتدا مجمع با معرفی اعضای رای دهنده آغاز شد و در ادامه دو کاندید برنامه های خود را برای کسب آرا اعضای مجمع بیان نمودند .

محی الدین رجبی : حضور بنده به عنوان کاندید رساندن پیام جوانگریی به همه جوانان بسکتبال گیلان بوده است .

محی الدین رجبی دلیل حضور خود را در راستای حمایت دکتر رفیعی برای جوانگرایی بیان نمود و افزود : در طی دو سال فعالیت دکتر رفیعی به عنوان سرپرست ، شاهد رشد و تعالی چشمگیر بسکتبال بوده است و یکی از موضوعات مهم حمایت از حضور جوانان در بدنه اجرایی هیئت بوده است .   

وی اولویت حضور دکتر رفیعی را برشمرد و افزود : بنده در دو سال اخیر در سایه حمایت دکتر رفیعی با خانواده بسکتبال و جوانان این رشته آشنا شدم و در حین زندگی با این عزیزان با مسائل و مشکلات آشنا شدیم و بر همین اساس در همین مسیر گام برداشتم و تاکید می کنم اولویت حضور با دکتر رفیعی است و بنده با تمام وجود در راستای همراهی با ایشان و ارتقای بسکتبال گیلان از هیچ کوششی دریغ نخواهم نمود .

دکتر محمد رفیعی : برنامه هایم را در دو بخش انجام شده ها و برنامه های آینده مطرح خواهم نمود .

گام اول ، انجام شده ها :

دکتر رفیعی در ابتدا به تشریح فعالیتهای انجام شده پرداخت و افزود :  توسعه و بیداری بسکتبال پس از یک رکود ، حضور پنج نماینده در لیگهای کشور ، حضور گیلان در رقابتهای رده های سنی ، توسعه بسکتبال به صورت همگانی ، برگزاری فستیوالهای بسکتبال خیابانی و اولین فستیوال خیابانی کشور ، فعالیتهای فرهنگی و معرفی دو سفیر فرهنگی در انتقال خون گیلان ، .. بخشی از این فعالیتها بوده است .

گام دوم ، برنامه های آینده :

اولین گام حمایت از حضور تیمهای حاضر در لیگ ، تاسیس آکادمی بسکتبال ، استعدادیابی و قهرمانی ، برگزاری کلنیکهای آموزشی ، ارتقا و توجیهی مربیان و داوران و  ... بخشی از برنامه ها خواهد بود .

پس از اعلام برنامه های دو کاندید رای گیری انجام شد و دکتر رفیعی با اخذ اکثریت آرا برای 4 سال به عنوان ریاست هیئت بسکتبال منصوب شد .

در ادامه این مجمع مریم بخشی ، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ضمن تبریک به دکتر رفیعی ، خواستار حمایت همه جانبه فدراسیون بسکتبال و اهالی بسکتبال گیلان شد و افزود : تلاش های خوبی در بسکتبال صورت گرفته و این نشان از ظرفیتهای مدیریتی دکتر رفیعی بوده است و می طلبد در ادامه این راه ایشان را حمایت نمایند .

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه خاطره خوبی از خانواده بسکتبال گیلان در مدت سرپرستی دارم ، افزود : افراد خوش نام و پرتلاشی در این هیئت وجود دارد و امیدواریم با حضور این عزیزان همچنان رشد و تعالی بسکتبال باشیم .

دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال :

سه عامل ، مسئولیت پذیری ، استاندارسازی و کارگروهی موجب رشد و تعالی در کار می شود .

دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال به اهمیت انجام شدن امور اشاره کرد و افزود : برای رسیدن به موفقیت طرح و ایده اهمیت دارد ، اما از حرف تا عمل فاصله وجود دارد و بهتر است کار هرچند کوچک در دستور کار  قرار بگیرد ، اما هدف گذاریی برای انجام آن باشد .  

دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال به همایش همدلی بسکتبال اشاره کرد و افزود : در گزارش ارائه شده به جشن همدلی بسکتبال اشاره شد و این بسیار مهم و البته ارزشمند است و می طلبد در همین راستا گامهای موثرتری برداشته شود .

دکتر رامین طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال با  سه عامل ، مسئولیت پذیری ، استاندارسازی و کارگروهی موجب رشد و تعالی در کار می شود ، گفت : برای سهولت در کار و گرفتن نتیجه مطلوب باید با در نظر گرفتن این سه عامل به هدف اصلی دست یابیم .

دکتر طباطبایی گیلان را به عنوان فرصتی مناسب برای رشد بسکتبال ایران برشمرد و خاطر نشان کرد : شرایط آب و هوایی ، اقلیمی و مجاورت با حاشیه خزر می تواند فرصتی مناسب برای برگزاری اردوهای تیمهای ملی ، مسابقات ملی و بین المللی باشد .

وی تلاش برای توسعه بسکتبال را ستود و با اعلام اینکه گیلان می تواند پایلوت بسکتبال خیابانی و سه نفره باشد ، افزود : تلاشهای صورت گرفته برای توسعه بسکتبال ستودنی است و باید برای همگانی شدن بسکتبال بیشتر تلاش کرد .

ریاست فدراسیون فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و افزود : در این هفته از بازیکنان ، مربیان و داوران بسیجی تقدیر شود تا موجب توسعه فرهنگ بسیج باشد .

دکتر طباطبایی در پایان خواستار حمایت همه جانبه اهالی بسکتبال برای رشد و تعالی این رشته شد تا بتواند برای یاری به فدراسیون چون سنوات کوشا باشند .     

در آخرین بخش سفر دکتر طباطبایی به اتفاق دکتر رفیعی با مهندس مقدم معاون عمرانی استاندار دیدار و گفت و گو کردند و در این دیدار ، توفقاتی در راستای توسعه و همگانی شدن بسکتبال در گیلان و خصوصا روستاها شد .


Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna