یکشنبه 19 آذر 1402

رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار داشت:  کاراته کاران گیلانی در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران که در مازندران برگزار شد، سه مدال کسب کردند.

مزدا صوفی افزود: در جریان این رقابت ها تیم گیلان با ۹ کاراته کار در رده سنی نونهالان حضور یافت که در نهایت موفق به کسب یک مدال طلا شد و در بخش تیمی این رده سنی با این مدال طلا، مقام ششم را کسب کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس و در جربان این رقابت ها ، امیرعلی کاظم زاده کاراته کار شایسته گیلانی در رده سنی نونهالان و در وزن ۳۵- کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفت که در نهایت توانست با غلبه برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کند.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های رده سنی امید که گیلان با ۱۵ کاراته کار در این مرحله حضور یافت، کاراته کاران این استان توانستند یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کنند تا با این دو مدال، تیم گیلان در این رده سنی در رتبه هفتم قرار گیرد.

رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: در مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران و در رده سنی امید، محمد پرنیان کاراته کار َشایسته گیلانی پس از کاراته کاری از استان قم مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و مدال نقره این وزن را بر گردن آویخت.

صوفی اظهار کرد: همچنین در وزن ۶۷- کیلوگرم امیرحسین ضابطی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این رقابت ها پس از ورزشکارانی از قم و مازندران روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این وزن را به خود اختصاص داد.

در مرحله دوم رقابت های لیگ کاراته وان پسران کشور، ۵۴۴ کارته کار از استان های مختلف حضور داشتند که در دو رده سنی نونهالان و امید و به مدت دو روز در بخش های کاتا و مبارزه در بابلسر مازندران با هم به رقابت پرداختند.

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna