جمعه 13 تیر 1399

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

 

موج برنا - غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به استقبال از عاشورای امام حسین(ع) گفت: مگر می شود از ماتم و عزا استقبال کرد؟ استقبال در شرایطی به وجود می‌آید که طرف مقابل هم باید عزیز باشد و از آن خیر ببینیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: ما از محرم درس مقاومت، آزادگی ،ایستادگی ،جوانمردی، اقتدار و بسیاری از واژه ها را می گیریم که قابل شمارش نیست و کتاب ها کم می آورند.

بیشتر بخوانید:

 

باید شمر زمانه خود را بشناسیم. طرف مقابل از انجام هیچ ظلمی خودداری نمی کند؛ اگر یک روزی آب را بر خاندان امام حسین (ع) قطع کردند؛ امروز جلوی داروهای ضروری برای بیماری های صعب العلاج را گرفتند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ما با همین درس هایی که از عاشورا گرفتیم ۴۰ سال انقلاب را پیش بردیم، مطرح کرد: از آموزه ها و مکتب عاشورای حسینی ، جنگ هشت ساله را پیش بردیم و توطئه های مختلف را خنثی کردیم و امروز اینجا هستیم در محرم سال ۹۸  و با استمرار زورگویی های آمریکا  کاهش تعهدات برجامی را پیگیری کردیم.

وی با بیان اینکه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) با درس هایی که از مقاومت عاشورا گرفتیم وارد گام سوم شدیم، تاکید کرد: هیچ قدرتی جلودار این ملت نیست؛ چرا که هر چه بیشتر ما تعامل و سکوت کردیم؛ کشورهای اروپایی بیشتر جری شدند.

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا و برخی اروپایی ها مطرح کرد: باید شمر زمانه خود را بشناسیم. طرف مقابل از انجام هیچ ظلمی خودداری نمی کند؛ اگر یک روزی آب را بر خاندان امام حسین (ع) قطع کردند؛ امروز داروهای ضروری برای بیماری های صعب العلاج را قطع کردند و جلوی آن را گرفتند ؛ امروز غذای کودکان و مشکلات بیماران خاص مد نظر است و می‌بینیم که یک هجمه سنگینی را لشکر دشمن تدارک دیده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه ملاحظات دیپلماتیک  نباید منافع ملی را تحت الشعاع قرار دهد ،تصریح کرد: زمانه باشکوه این انقلاب است تا بدین جای کار ، این انقلاب به تأسی از آموزه های صحرای کربلا ، قیام عاشورا  و خون شهدای ما بارور شده است، من فکر می کنم  با تاسی از فرهنگ و مکتب عاشورا و با توجه به ورود به گام سوم شکست و خوار بودن و ذلیل بودن دشمن را همه دنیا دیدند./

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna