جمعه 13 تیر 1399

محمدعلی رضازاده :

رقابتهای مهارتهای بسکتبال ساحلی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت

در سواحل بندرانزلی

محمدعلی رضازاده ریئس کمیته بسکتبال ساحلی گیلان :

رقابتهای مهارتهای بسکتبال ساحلی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت

در سواحل بندرانزلی برگزار شد./بزودی مسابقات استانی با قوانین

رسمی و حمایت دکتر رفیعی  برگزار می گردد.

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - رقابتهای بسکتبال همیشه برای ورزشکاران و طرفداران این رشته جذاب و دلنشین بوده است . ورزشی جذاب و البته سالنی که نمی شود بدون امکانات و هر توپی بازی کرد .

بسکتبال خیابانی گام اول همگانی شدن

بسکتبال خیابانی دیوارهای سالنها را شکست و به جمع مردم آمد و توانست ضمن معرفی بیشتر این رشته علاقمندان زیادی را به خود این رشته جذب کند .  امروزه شاهد تبلور استعدادهای خاص در این بخش هستیم و غیر از پوشش کمبودهای سالنی ، تمرینات و مسابقات خاص خود را دارد .

بسکتبال ساحلی گام دوم همگانی شدن

بسکتبال ساحلی در بندرانزلی و گیلان نه تنها انحصاری در ایران و شاید در آسیا داشته باشد . محمدعلی رضازاده که در حال حاضر ریاست کمیته ساحلی استان گیلان را بر عهده دارد و کارشناس رشته تربیت بدنی است ، پس از یک ابتکار در اواخر دهه هفتاد و برگزاری بسکتبال ساحلی ، در زمان دانشجویی هم این موضوع را به عمل در کار مطالعاتی قرار داد و در دهه هشتاد هم برگزار شد .

بسکتبال ساحلی در سواحل پاسداران بندرانزلی در چند نقطه تغییر مکان داده اما همچنان به صورت آزمایشی و حتی مسابقات چند جانب برگزار می شود .

محمدعلی رضازاده ریئس کمیته بسکتبال ساحلی گیلان :

رقابتهای مهارتهای بسکتبال ساحلی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در سواحل بندرانزلی برگزار شد./بزودی مسابقات استانی با قوانین رسمی برگزار می گردد.

رقابتهای بسکتبال ساحلی با همت اداره ورزش و جوانان بندرانزلی و به مناسبت هفته دولت در سواحل بندرانزلی برگزار شد . علاقمندان و شرکت کنندگان در این رقابتها ، ضمن نمایش مهارتهای بسکتبال ساحلی در مسابقات شوت و پرتاب سه امتیازی شرکت کردند .

در این دوره از رقابتها که با حضور پیشکسوتان بسکتبال برگزار شد در پایان به نفرات برتر لوح یادبود اهدا گردید.

یکی از اکنیازات این مسابقات مثل سنوات گذشت حضور خانواده ها همراه با فرزندانشان بوده است .

 
Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna