دوشنبه 7 بهمن 1398

 
 
مریم پیله ور :
همزمان با هفته سمنها فروشگاه مجازی موسسه باغ بهار
درفاز دوم فعالیت خودآغاز به کارخواهدکرد.
 
 
 
مریم پیله ور دبیر سمن باغ بهار :
همزمان با هفته تشکلها و مشارکت اجتماعی و24 مرداد روز
میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری فروشگاه مجازی
موسسه باغ بهاردرفازدوم فعالیت خودآغاز به کارخواهدکرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سرویس ورزش و جوانان موج برنا - در دنیای امروز و با توجه به گستردگی فعالیتها و خدمات و البته توسعه جامعه انسانی ایجاد فرصتهای شغلی بسیار موضوع پیچیده ای است و مهم تر از آن فرصتی مناسب برای ایجاد شغل با توجه به گستردگی علایق و سلایق مردم که بی شک کار را سخت تر می سازد .
موسسات مردم نهاد و تشکلها و مشارکت اجتماعی فرصتی را ایجاد کرده تا همه افکار و سلایق با توجه به ظرفیتها و علایق خود در لایه های مختلف اجتماعی ورود کنند و بتوانند موثر ظاهر شوند . 

 

مریم پیله ور دبیر سمن باغ بهار :
همزمان با هفته تشکلها و مشارکت اجتماعی و24 مرداد روز میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری فروشگاه مجازی موسسه باغ بهاردرفازدوم فعالیت خودآغاز به کارخواهدکرد.
 
همزمان با هفته تشکلها و مشارکت اجتماعی و24 مرداد روز میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری فروشگاه مجازی موسسه باغ بهاردرفازدوم فعالیت خودآغاز  به کارخواهدکرد.
مریم پیله ور دبیر سمن باغ بهار به اهمیت کار آفرینی از طریق سمنها اشاره کرد و گفت : یکی ازراهکارهای تحقق توسعه اقتصادی توجه به ترویج صحیح فرهنگ کارآفرینی است که فروشگاهها وبازارچه های مجازی و حضوریِ تولیدات خانگی نقش پررنگی دراین زمینه خواهند داشت.
وی به راه اندازی فروشگاه مجازی ویریس گالری به عنوان راه حلی برای ایجاد فرصت اشاره کرد و افزود : فروشگاه مجازی ویریس گالری میزبان هنرهای دستی بانوان درمعرض آسیب موسسه باغ بهاراست ومحصولات دستسازبا ارائه در ویترین فروشگاه به نمایش وفروش می‌گذارد و با توجه به توسعه فضای مجازی امیدواریم مفید واقع شود.
پیله وربا ذکراین نکته که کارگروه هنروصنایع دستی سمن یادشده این امکان رابه پشتوانه ی بیش ازیک دهه تجربه ی آموزش وفروش حضوری و مجازی محصولات دستسازبانوان سرپرست خانوارودرمعرض آسیب باغ بهارفراهم کرده اند اذعان داشت علاقمندان به سفارش وخرید کلی و جزئی این محصولات می‌توانند ازاین فروشگاه درصفحات مجازی دیدن کرده وسفارشات خودراجهت خریدثبت کنند.
کلیه عوایدحاصل ازفروش محصولات به تولیدکنندگان آثارتحویل داده خواهد شد.
لازم به ذکراست که ویریس درگویش گیلکی به معنای طناب حصیری است که باکاه وساقه های بلندبرنج بافته میشود.

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna