پنج شنبه 8 خرداد 1399

 

رضا صادق :

موسسات پویندگان شهر اندیشه و دنیای مثبت نمایندگان گیلان در مناظره دانشجویان ایران 

 

رضا صادق مدیر موسسه پویندگان شهر اندیشه :

موسسات پویندگان شهر اندیشه و دنیای مثبت ، نمایندگان گیلان در

هشتمین مناظره دانشجویان ایران ( خواجه نصیرالدین طوسی ) خواهد بود .

 

 

سرویس ورزش و جوانان موج برنا – دنیای امروز ، دنیای مجازی است و در کمترین زمان می شود از گوشه گوشه دنیا مطلع شد . در این میان شایسته است با ابزار گفتگو و بیان نقطه نظرات در این دهکده جهانی با صلح و آرامش زندگی کرد .بی تردید گفت و گو و بیان نقطه نظرات می تواند آرامش را در محیط پیرامون ما برقرار کند و اگر در یک موضوع فکر ، عقیدتی اتفاق نظر وجود داشته باشد می تواند تعالی را در این دهکده جهانی برقرار کرد .

در کنار گفت و گوهای سازنده اگر اختلاف نظر یا سلیقه ای وجود داشته باشد با بیان آن می توان به اجماع رسید . در سالهای اخیر مناظرات در تمام رده های اجتماعی شکل می گیرد و می توان مبین نظرات و دیدگاهها باشد و بهترین روش برای یک زندگی درست اجتماعی توافق و تعامل در پایان یک مناظره است که می تواند سازنده باشد .

رضا صادق : موسسات پویندگان شهر اندیشه و دنیای مثبت نمایندگان گیلان در مناظره دانشجویان ایران  

رضا صادق مدیر موسسه پویندگان شهر اندیشه : موسسات پویندگان شهر اندیشه و دنیای مثبت ، نمایندگان گیلان در هشتمین مناظره دانشجویان ایران ( خواجه نصیرالدین طوسی ) خواهد بود .

رضا صادق مدیر موسسه مردم نهاد " پویندگان شهر اندیشه " از مشارکت پویندگان شهر اندیشه و دنیای مثبت جهت حضور در مناظره دانشجویان کشور خبر داد و گفت : هشتمین دوره مناظره دانشجویان کشور در تابستان سال جاری برگزار می شود و انشاالله موسسه #پویندگان_شهر_اندیشه و #دنیای_مثبت نماینده تماینده اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در این مناظره خواهد بود .

رضا صادق به قدمت مناظره در طول تاریخ و اهمیت آن اشاره کرد و گفت : در طول تاریخ همواره مناظره و گفت وگو یک روش مورد استقبال و فراگیر برای طرح ، نقد و بررسی مسائل مختلف به شمار آمد و دانشمندان ، عالمان ، و اساتید همواره برای بیان نظریات خودشون مبادرت به تقویت گفت وگو و مناظره می پرداختند .

وی به اهمیت برگزاری این مناظره اشاره کرد و افزود : نوع نگرش برگزار کنندگان تقویت جوانان و نخبگان در تمام سطوح است و امیدواریم با حضور در این مناظرات موجب تقویت نسل آینده ساز فردای ایران شود .

مدیر موسسه " پویندگان شهر اندیشه " به نحوه انتخاب تیم اعزامی اشاره کرد و گفت : طی فراخوانی با اولویت اعضای دو موسسه و در نهایت جوانان و دیگر موسسات برترینهای استان انتخاب و با حمایت معاونت فرهنگی ، اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان و توسط اساتید در حوزه های مختلف ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، روانشناسی و غیره آموزش خواهند دید و اعزام می شوند .

رضا دلشاد مدیر موسسه " دنیای مثبت " : حضور در مناظرات موجب ارتقاء فرهنگ گفت و گو و بسط و گسترش بحث علمی در دو سازمان مردم نهاد و در نهایت استان و کشورمان در مجامع عمومی فراهم کند ‌.

رضا دلشاد مدیر موسسه " دنیای مثبت " هم به اهمیت حضور در این مناظره برای نسل جوان اشاره کرد و افزود : در خصوص برگزاری مشترک چنین مناظره ای در استان تلاشهای زیادی از سوی دو موسسه شده و امیداواریم با برطرف کردن حمایتهای مادی و معنوی هرچه بیشتر ارگانها مثل دانشگاهها این مهم تحقق یابد .

رضا دلشاد به اشتیاق حضور اعضا اشاره کرد و افزود : در حال حاضر این اتفاق نظر در هر دو موسسه وجود دارد و در تمام امو با اتفاق نظر همه اعضا برنامه ها و امور انجام می پذیرد .

مدیر موسسه " دنیای مثبت " در پایان گفت : به نظر ما حضور ما در این مسابقات می تواند  زمینه ای را برای ارتقاء فرهنگ گفت و گو و بسط و گسترش بحث علمی در دو سازمان مردم نهاد و در نهایت استان و کشورمان در مجامع عمومی فراهم کند ‌.

.

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna