پنج شنبه 6 تیر 1398

آیسا ساسانیان مدیرموسسه آوای لاتون :

طرح ختم مشارکتی قرآن مجید در فضای مجازی برگزار می کند .

 

آیسا ساسانیان مدیرموسسه آوای لاتون :

موسسه مردم نهاد آوای لاتون به مناسبت اعیاد شعبانیه ،

طرح ختم مشارکتی قرآن مجید در فضای مجازی برگزار می کند .

 

 

سرویس ورزش و جوانان موج برنا - موسسات مردم نهاد جوانان استان گیلان با گستره فعالیت در بسیاری از دسته های اجتماعی ، فرهنگی فعالیت می نمایند . تجربه فعالیت این موسسات نشان می دهد به غیر از انجام بسیاری از امور جاری اجتماعی ، می تواند در جهت ارتقا دانش ، زمینه فکری و نمایش استعدادهای نسل جوان ، آینده سازان فردای ایران اسلامی موثر باشد .

آیسا ساسانیان مدیرموسسه " جوانان گردشگر آوای لاتون :

موسسه مردم نهاد جوانان گردشگر آوای لاتون به مناسبت اعیاد شعبانیه ، طرح ختم مشارکتی قرآن مجید در فضای مجازی برگزار می کند .

 

آیسا ساسانیان مدیرموسسه جوانان گردشگر آوای لاتون ،به فعالیتهای فرهنگی موسسه اشاره کرد و افزود : موسسه مردم نهاد آوای لاتون به مناسبت اعیاد شعبانیه ، طرح ختم مشارکتی قرآن مجید را در فضای مجازی برگزار می کند .

آیسا ساسانیان به مجاورت ماههای شعبان و رمضان اشاره کرد و گفت : ماههای شعبان و رمضان از ماههای پرفضیلت است و بر همین اساس تصمیم داریم در یک مشارکت عمومی در ختم قرآن کریم سهیم باشیم .

مدیر موسسه آوای لاتون به ثبت یک سوره به نام مخاطبان اشاره کرد و گفت : علاقمندان می توانند با شماره 09211737033 تماس حاصل نمایند و یک سوره را جهت خواندن معرفی نمایند و با این روش می توانیم با هر نوع توانایی در این مهم سهیم باشیم .

آیسا ساسانیان مدیرموسسه آوای لاتون : اهمیت بهره معنوی ختم قرآن اولویت موسسه " آوای لاتون " خواهد بود .
در این طرح در نظر داریم با اولویت اجر معنوی ختم قرآن سهیم شویم ، اما در نظر داریم همراهان ما در طرحهای این چنینی را با تخفیفهای گردشگری همراهی نمایم . البته در حال حاضر این طرح برای اعیاد شعبانیه در نظر گذفته شده ، اماانشاالله در نظر داریم در ماه مبارک رمضان این طرح ادامه یابد .

وی در ادامه افزود : خوشبختانه ازز ابتدا این فراخوان با استقبال موجه شده و امیدواریم ختم قرآن در این مرحله تا پایان ماه شعبان دوبار انجام شود .

Image result for ‫موسسه آوای لاتون‬‎

یادآور می شود موسسه مردم نهاد "جوانان گردشگر

آوای لاتون " در حوزه فرهنگی ، گردشگری فعالیت

دارد و البته در پروسه های مختلف اجتماعی و

مناسبتها در کارهای خیر هم فعالیت  می نماید .

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna