پنج شنبه 6 تیر 1398

 

             انتقال خون استان گیلان

جهت تامین خون بیماران نیازمند نیاز به گروه خونی A+ دارد .

 

 

 

 

سرویس سلامت موج برنا – سلامت یک جامعه در گرو سلامت افراد است ، اما بیماری و حادثه خبر نمی کند و ممکن است یک روز برای ما هم اتفاق بیفتد . با #اهدای_خون می توانیم در #تحکیم_بنیان_خانواده سهیم باشیم . در نظر داشته باشیم #نیاز_خون_همیشگی_است و #اهداکننده_مستمر_بمان را در ذهن داشته باشیم .

روابط عمومی انتقال خون استان گیلان ؛ ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم فهیم و نوعدوست گیلانی که در پویشهای و فراخوانهای انتقال خون استان گیلان حضور می یابند ، اعلام می دارد :  انتقال خون استان گیلان جهت تامین خون بیماران نیازمند به خون به گروه خونی A+ نیاز دارد .

لذا ضمن دعوت از همه اهداکنندگان خون خصوصا گروه خونی A+ تقاضا می گردد جهت تامین این گروه خونی به ادارت انتقال خون سراسر استان گیلان مراجعه نمایند .

به اطلاع می رساند اهدا کننده آقایان و بانوان از سن 18 سال تا 65 سال در صورت نداشتن بیماری های قلبی و ریوی ، می توانند خون اهدا کنند.

یادمان باشد #اهدای_خون_کار_خیر است و نیاز به #خون همیشگی است . #اهدای_خون_اهدای_زندگی است و #اهدای_خون_احیای_زندگی است . بیماران نیازمند به خون چشم انتظار حضور شما هستند .

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna