پنج شنبه 6 تیر 1398

http://gilan.msy.gov.ir//parameters/msy/modules/cdk/upload/content/news/373729/n83277102-72961504.jpg

 

کشتی گیر گیلانی مدال برنز مسابقات بین المللی ترکیه راکسب کرد

 

مهدی احدی زناب کشتی گیر شایسته گیلانی موفق به کسب
مدال برنز مسابقات بین المللی جام پیروزی ترکیه شد.

 

 

سرویس ورزشی موج برنا - مهدی احدی زناب کشتی گیر شایسته گیلانی موفق به کسب مدال برنز مسابقات بین المللی جام پیروزی ترکیه شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: در جریان این مسابقات در آنتالیا ، مهدی احدی زاب در رشته کشتی فرنگی و در وزن 45 کیلوگرم موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.
نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات در رده سنی نوجوانان ، در وزن 45 کیلوگرم مهدی احدی زناب در دور نخست مقابل کشتی گیری از کشور میزبان شکست خورد اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت.
وی ادامه داد: با توجه به این امر، این کشتی گیر شایسته در ادامه رقابت ها مقابل حریف قزاقستانی پیروز و راهی دیدار رده بندی شد که در این مرحله با عبور از سد کشتی گیری از کشور ترکیه به مدال برنز این رقابت ها دست یافت.
وی بیان کرد: علاوه بر مهدی احدی زناب که موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد، فربد سیرتی دیگر کشتی گیر شایسته استان گیلان نیز در وزن 55 کیلوگرم، به همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در مسابقات بین المللی جام پیرزوی ترکیه حضور داشت.
رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین محمد کاظمی از این استان نیز به عنوان یکی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران به همراه این تیم در رقابت های بین المللی جام پیروزی ترکیه حضور داشت.
هدایتی اضافه کرد: مسابقات کشتی بین المللی جام پیروزی ترکیه از روز 22 فروردین ماه در شهر آنتالیا با حضور زبده ترین کشتی گیران کشورهای مختلف جهان به مدت سه روز برگزار شد.
Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna