یکشنبه 26 خرداد 1398

 

کامران جعفری :

پنجمین برنامه نوروزی چای سرد نوروز با شاعر و نویسنده گیلانی عباس مهری آتیه

 

کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی :

پنجمین ویژه برنامه نوروزی چای سرد نوروز همراه با شاعر و نویسنده گیلانی

عباس مهری آتیه خواهد بود. /ویژه برنامه نوروزی همه روزه در ایام نوروز همراه با نخبگان گیلان

 

سرویس هنر و رسانه موج برنا - صدا و سیمای جایگاه ویژه ای در بین مخاطبین و مردم دارد . طیفهای مختلف اجتماعی با توجه سلیقه و علایق خود رادیو یا تلوزیون را دنبال می کنند . البته در بین آحاد مردم علاقمندانی هستند که هر دو رسانه را نبال می کنند . 

کامران جعفری تهیه کننده و برنامه ساز : رادیو عاشقانه های  بی تکرار

رسالت خدمت به مردم در هر دو رسانه صدا و سیما وجود دارد ، اما باید پذیرفت رادیو حس غریبی دارد و هر کسی نمی تواند این حس را در خود حفظ کند ، پرورش دهد و به جایی برسد که حس خوب با مردم بودن را به مخاطب منتقل کند و جایی برسد که مخاطب برنامه ای خاص با محوریت یک برنامه ساز را دنبال کند .

کامران جعفری برنامه ساز و تهیه کننده رسانه ملی حس غریبی در رادیو دارد . حسی که در برنامه هایش مشهود است . تعهد در فرهنگ سازی و هدفمند نمودن برنامه ها برای الگو سازی و الگو پذیری و ایجاد فضای رسیدن به نقطه هدف برای علاقمندان ، فرهنگ ، رسانه و ورزش که خدمات او برای هدفمند سازی بر هیچ کس پوشیده نیست و این مهم در پیگیری مخاطبین از برنامه های تولیدی او مشهود است .

کامران جعفری تهیه کننده رسانه ملی : چای سرد ویژه نوروز ، برنامه ای شاد و مفرح ویژه نوروزاول تا شانزده فروردین 

کامران جعفری ،گزارشگر ، گوینده و برنامه ساز رسانه ملی با بیان اینکه نوروز امسال برنامه #یک_لیوان_چای_سرد همراه علاقمندان خواهد بود ، افزود : خوشبختانه برنامه #یک_لیوان_چای_سرد مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است و از همین رو ویژه برنامه نوروزی #چای_سرد_نوروز با همان خط مشی معرفی #نخبگان_فرهنگ_هنر_ورزش_گیلان تولید و پخش خواهد شد .

کامران جعفری به حضور #نخبگان_فرهنگ_هنر_ورزش_گیلان اشاره کرد و گفت : گیلان در بخشهای مختلف #اجتماعی ، #فرهنگی ، #اقتصادی و #ورزشی است . مفاخری که در ایران سرآمد و موجب افتخار هستند و در این برنامه سعی دارنم ضمن معرفی و بیان خاطرات به نوعی ضمن تجلیل از این فرهیختگان ، الگو سازی شود .

 

کامران جعفری : پنجمین برنامه نوروزی چای سرد نوروزهمراه با  شاعر و نویسنده گیلانی #عباس_مهری_آتیه

👈عباس مهری آتیه ( شاعر و نویسنده )

یک برنامه نوروزی شنیدنی : 👌 از اول تا 16فروردین 98

هرروز از ساعت 16تا17

با رادیو همراه باشید

.........................

👤 چای داغ  خودتان را  در همراهی یک ساعته با مهمانان رادیو  سرد کنید .

به قول شاعر:

"صحبت گرم شما وچای سرد

می برد از خاطرم اندوه و درد "

این برنامه کارمشترکی است از :#کامران_جعفری ، #مریم_واحد ، #وحید_شعبانی ، #اکبر_محبوبی فر، #افسون_ثابت ، #عفت_جمالی پور، #مریم_عابد  و همکاران ارجمند پخش ، تولید ، ارزیابی ،معاونت و هماهنگی رادیو

 

در پنجمین روز از نوروز ، و پنجمین روز از فروردین ، میهمان برنامه #چای_سرد_نوروز  همراه با #شاعر_نویسنده_گیلانی #عباس_مهری_آتیه   ، با مرور خاطرات خود در طول یک ساعت برنامه همراه با شما خواهد بود و در طول یک ساعت از زندگی کاری خود و خاطراتش خواهد گفت .

Related imageImage result for ‫عباس مهری آتیه‬‎

....................... .....                                                                     

👤برنامه "چای سرد نوروزی "از اول تا شانزدهم فروردین 98از موج FMردیف 95وموج AMفرکانس657وهم زمان ازTVوروی کانال رادیونمای گیلان واز سایت صداوسیمای گیلان به نشانی .WWW.GUILAN .IRIB.IRپخش می شود .

..............................                                                                       

                                   .............................................................................................

علاقمندان این برنامه این برنامه را از ساعت 16 از طریق رادیو گیلان و شبکه تلوزیونی #رادیو_نما دنبال نمایید .

در طول #تعطیلات_نوروز_1389 همراه با برنامه #چای_سرد_نوروز باشید . اول فروردین تا شانزدهم فروردین و از طریق رادیو گیلان لحظاتی شاد را با نخبگان

#نخبگان_فرهنگ_هنر_ورزش_گیلان همراه باشید .

 

 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna