چهارشنبه 1 خرداد 1398
 
با حضور دکترمحمد رفیعی آخرین جلسه هیئت رئیسه بسکتبال گیلان برگزار شد.
 
دکترمحمد رفیعی ریاست هیئت بسکتال گیلان :
نودوهفت سال پرفراز و نشیبی بود اما موفقیت های چشمگیری نصیب بسکتبال گیلان شد.
تلاش برای ارتقا جایگاه بسکتبال گیلان ادامه دارد .
 
سرویس ورزشی موج برنا - بسکتبال گیلان در سال 1397 روزهای پرتلاطمی را پشت سر گذاشت . روزهایی که شاید کمتر در بسکتبال گیلان شاهد آن بودیم . از فستیوال بسکتبال خیابانی که اولین در کشور بود . اولین  کلنیک داوری سه به سه در بین استانهای کشور از دیگر فعالیتهای هیئت بوده است .
 
گیلان در جمع 3 استانی که بیسترین اعزام در رده های سنی را داشته است .
علی رقم مشکلات اقتصادی استان گیلان در جمع سه استانی بوده که 11 اعزام در رده های سنی را داشته و البته حضوری موفق و روبه رشد داشته است .
حضور 5 تیم در رقابتهای لیگ باشگاههای کشور از دیگر افتخارات گیلان در سال 1397 بوده است .
برگزاری 3 کلنیک مربیگری و 7 کلنیک داوری از دیگر برنامه های آموزشی بوده است .
 
روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان ؛آخرین جلسه هیئت رئیسه بسکتبال گیلان در سال۹۷ در روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه علیرغم مشغله کاری فراوان در واپسین روزهای سال از اقصی نقاط استان خود را به جلسه رساندند تا چشم انداز این جلسه برای سال ۱۳۹۸ چشم اندازی استوارتر با برنامه ریزی ای پویاتر و بهتر سبب ارتقای جایگاه بسکتبال گیلان هم در میان سایر ورزشهای استان و هم در میان سایر هیئت های استانی کشور باشد.

دکتر محمدرفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان : از تجربیات تلخ و شیرین سال ۹۶ نهایت استفاده را ببریم .
در ابتدای این جلسه دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال استان گیلان ،  ضمن ابراز قدردانی از همراهی بیدریغ اعضای هیئت رئیسه در سال ۹۷ با بیان اینکه در سالی که گذشت سعی کردیم از تجربیات تلخ و شیرین سال ۹۶ نهایت استفاده را ببریم
دکتر محمد رفیعی با اشاره به اینکه  موفقیت های کسب شده در سال ۹۷ در امتداد تبلور واقعی جشن همدلی انتهای سال ۹۶ بود ، افزود : موفقیت های کسب شده در سال ۹۷ در امتداد تبلور واقعی جشن همدلی انتهای سال ۹۶ بود که با همت تمامی اهالی دلسوز بسکتبال استان محقق شد و بنده افتخار میکنم که در ۲۱ ماه گذشته بعنوان عضوی کوچک در خدمت این خانواده بزرگ و فرهیخته مشغول انجام وظیفه بوده ام.
 
ریاست هیئت بسکتبال استان گیلان ، از جوانگرایی صورت پذیرفته در عرصه مربیگری و داوری در بسکتبال گیلان در دو سال گذشته بعنوان یکی از فرازهای مؤثر در حرکت رو به جلوی بسکتبال گیلان یاد کرد و افزود : « در زمان ورود بنده به بسکتبال گیلان ، بسکتبال استان علیرغم پتانسیل های بالای موجود متأسفانه در جایگاه مناسبی که درخور شأن اعضای آن بود ، قرار نداشت و امروز به خود می بالیم که چه در میان نزدیک به ۵۰ هیئت ورزشی فعال استان در مجموعه اداره کل ورزش و جوانان و چه در میان رتبه بندی هیئت های استانی از سوی فدراسیون محترم بسکتبال کشور در جایگاه قابل قبولی قرار داریم اما این مسئله هنوز تمامی پتانسیل بسکتبال گیلان را نشان نداده است و معتقدم تا رسیدن به عدد ۱۰۰ ، فاصله قابل توجهی داریم.»
پس از سخنان دکتر رفیعی اعضای هیئت رئیسه نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ایشان به بیان نقطه نظرات خود در خصوص کاستی های موجود پرداخته و پیشنهادات مؤثری جهت برنامه ریزی هرچه بهتر و بیشتر برای سال۹۸ ارائه دادند.
 
سه انتصاب در هیئت بسکتبال استان گیلان
همچنین در پایان جلسه نیز حکم انتصاب سه تن از اعضای جدید کادر اجرائی هیئت استان توسط اعضای هیئت رئیسه به ایشان تقدیم شد که بموجب آن جناب آقای نظری بعنوان مسئول کمیته اقتصادی و سرکار خانم فلاح ابراهیمی بعنوان قائم مقام هیئت استان و جناب آقای حمیدرضا رحیم زاده بعنوان دبیر هیئت استان منصوب شدند.
دکتر رفیعی همچنین ضمن تقدیر از زحمات فراوان آقای سعید پورنایب که در حدود یکسال زحمت دبیری هیئت را بر دوش کشیدند افزود :«سعید پورنایب حتی بعد از استعفا به خاطر مشغله کاری فراوان نیز در موقعیت های مختلف و هرجا که به ایشان نیاز بود ، از کمک و حمایت دریغ نکرد و امیدواریم جناب آقای رحیم زاده با توانایی های فراوان خود بتواند راهگشای بسیاری از مسایل فنی و اجرایی بسکتبال گیلان بوده و منشاء خدمات بهتر برای خانواده بسکتبال گیلان باشند.»
شایان ذکر است در این جلسه رئوس برنامه های اجرایی و عملیاتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد هر چه سریعتر با همفکری با مسئولین محترم کمیته های هیئت استان تقویم عملیاتی سال ۹۸ تدوین گردد.
Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna