چهارشنبه 1 خرداد 1398

خانواده بسکتبال گیلان به پویش اهدای خون سرخی من از تو پیوستند .

 

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان :

روح ورزش و ورزشکاری با مردم و برای مردم بودن است/

اهدا خون هم بخش فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای ورزش و جوانان است.

 

سرویس سلامت موج برنا - فراخون #سازمان_انتقال_خون و #انتقال_خون_استان_گیلان موجب شد تا نهادها و ارگانها از یک سو و اهداکنندگان خون از سوی دیگر برای شرکت در پویش پایان سال #سرخی_من_از_تو شرکت نمایند .

فراخوان #دکتر_محمد_رفیعی ریاست #هیئت_بسکتبال_گیلان برای حضور خانواده بسکتبال در انتقال خون پنجشنبه 23 اسفند

روابط عمومی هیئت بسکتبال به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان گیلان ؛ دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال استان گیلان به همراه اعضای هیئت و بازیکنان در آستانه عید نوروز 1398با اهدای خون خود به پویش سرخی من از تو پیوستند .

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان :

روح ورزش و ورزشکاری با مردم و برای مردم بودن است/اهدا خون هم بخش فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای ورزش و جوانان است.

دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال استان گیلان به روح ورزش و ورزشکاری با مردم و برای مردم بودن است ، افزود : هیئتهای ورزشی جنبه فرهنگ سازی و آموزش اجتماعی را در راستای اهداف #ورزش_جوانان دارند و با توجه به نیاز و فراخوان سازمان در این امر مهم شرکت نموده ایم .

 

یادآور می شود دکتر محمد رفیعی سرپرست هیئت بسکتبال استان گیلان به همراه مجتبی نظری ریاست کمیته اقتصادی هیئت بسکتبال استان گیلان ، محزون ، علیرضا علیزاده مشاور عالی هیئت بسکتبال و تعدادی از بازیکنان بسکتبال در این پویش شرکت کردند .

یادآور می شود #دکتر_محمد_رفیعی و #اصغر_کاردوست سفیران انتقال خون استان گیلان هستند و هردو از اهداکنندگان مستمر خون هستند . 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna