چهارشنبه 1 خرداد 1398

اهدای خون طلاب حوزه علمیه آستانه اشرفیه گیلان

 طلاب «حوزه علمیه جلالیه » شهرستان آستانه اشرفیه با حضور حجت الاسلام رضوان فر مدیر حوزه ، معاونین ، اساتید و طلاب حوزه در پویش #سرخی_من_از_تو مشارکت و خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

شایان ذکر است در روز ( دوشنبه 20 اسفند ) دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان در حوزه علمیه حضور یافت و در خصوص اهدای خون صحبت کرد .

دکتر مرادی در نشست با مسئولین و طلاب حوزه علمیه ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیتهای انتقال خون استان گفت : امیداست  جامعه روحانیت در راستای فرهنگ سازی اهدای خون در خطبه‌هایشان بر اهدای خون سالم تاکید نمایند تا در بین مردم نهادینه شود.

مدیرکل انتقال خون استان گیلان به نقش تاثیرگذار و پررنگ روحانیت اشاره کرد و افزود: حوزه های علمیه و روحانیت، از عناصر مهم و اصلی مولّد فرهنگ در کشور ما بوده اند، و گفتار و کردار این قشر دینی، همواره حجت شرعی و مقبول افراد جامعه بوده و هست.

مدیرحوزه علمیه آستانه اشرفیه بر گسترش و نهادینه کردن فرهنگ اهدای خون تاکید کرد و ابراز داشت : اميدواريم كه بتوانیم با  همکاری وهمراهی در فرهنگ سازی اهدای خون در جامعه گامهای تاثیر گذاری را برداریم .

در ادامه حجت الاسلام رضوان فر خاطرنشان شد : حوزه علمیه آستانه اشرفیه آمادگی خود  را در امر اهدای خون ، برگزاری نشست ها و  کارگاههای آموزشی اعلام میدارد.

در پایان حجت الاسلام ایوبی معاونت پژوهشی مدرسه علمیه جلالیه آستانه اشرفیه اظهار کرد : انشاالله بزودی علاوه بر طلاب دیگر شهرستانها از حوزه علمیه خواهران نیز جهت مشارکت در امر خداپسندانه اهدای خون دعوت بعمل خواهد آمد.

  

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna