چهارشنبه 1 خرداد 1398

 

کانون سندروم داون  استان گیلان برگزار می کند :

بزرگداشت روز جهانی سندروم داون و نوروز باستانی 

 

کانون سندروم داون  استان گیلان برگزار می کند :

بزرگداشت روز جهانی سندروم داون و نوروز باستانی/

سه شنبه 21 اسفند سالن آمفی تئاتر پیام نور رشت

 

 

 

 

 

سرویس سلامت موج برنا - آفرینش هر موجودی توسط خداوند پر از اسرار ناگفته فراوان است . در میان موجودات مختلف ، انسان اسرار فراوانی را در خود دارد که برای پی بردن به آن بشر سالها در حال مطالعه است . بسیاری از این مطالعات سرانجام روشنی نداشته و برای بسیاری از موهبات الهی در خلقت انسان دلیل و برهان روشنی به دست نیامده است .

انسان کوله باری از توانایی هاست آن را دریابیم .

در پیرامون ما کم نیستند انسانهایی که علی رقم ناتوانی یا محدودیتها در بعضی از موهبات الهی ، به دنبال تقویت داشته های خود بوده و هستند و البته بعضا گوی سبقت از بسیاری از آدمهای با تواناییی 100 درصد را ربوده اند و امروز جایگاه رفیعی دارند .

به احترام همه معلمین و مروجین در قوانین نانوشته ای که امروز به رشته تحریر درآمدند ، معلمین و مروجینی در سراسر دنیا که توانستند خط بریل را برای نابینایان ، علایم و حرکات را برای سخن گفتن  و .. از نام مشخصی نام نمی بریم اما دوست داریم با صدای بلند فریاد بزنیم راهتان ادامه دارد و امروز الگوهایی برای نمایش توانایی افراد هستید تا همه با حقوقی برابر حق حیات داشته باشند .

 

کانون سندروم داون استان گیلان پیشگام در کشف خلاقیت ، پیشرو در آموزش

کانون حمایت از نازنین های سندروم داون استان گیلان مجموعه ای است که توانسته با ارائه و نمایش توانایی های کودکان سندروم داون ثابت کند که خلاقیت دارند ، خلاقیتی که در کنار دلهای دریایی آنها می تواند بستری مناسب برای حضور در جامعه کار و زندگی باشد .

کانون نازنیهای سندروم داون استان گیلان تلاش می کند به ما یادآور شود برای توانایی ها را ببینیم به جای اینکه ترحم کنیم و به سادگی از کنار این وسعت از توانایی های این عزیزان بگذریم .

در حال حاضر تیم کاملی شامل حدود 20 ورزشکار برای حضور در المپیک مهیای اعزام هستند و گیلان در این زمینه هم ثابت کرد همچنان ورزش خواستگاه گیلانی دارد و باید برای رسیدن به رشد و تعالی تلاش کرد تا موفق شد .

 

کانون سندروم داون  استان گیلان برگزار می کند :

بزرگداشت روز جهانی سندروم داون و نوروز باستانی/سه شنبه 21 اسفند سالن آمفی تئاتر پیام نور رشت

نوروز در راز است و کانون سندروم داون استان گیلان یکبار دیگر در دیدی استانی و اجتماعی و در آستانه نوروز و روز جهانی سندروم داون جشنی به جهت بزرگداشت این دو رویداد سه شمبه 21 اسفند در سالن آمفی تئاتر پیام نور رشت برگزار می کند .

                                       شما هم دعوتید در خوش آمدگویی به بهار در کنار نازنیهای سندروم داون

 

 

 


 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna