چهارشنبه 1 خرداد 1398

 

موسسه پویندگان شهر اندیشه

کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی برگزار می کند .

 
 

موسسه پویندگان شهر اندیشه

کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی برگزار می کند .

" گلناز نظامی " مدرس این دوره از کارگاه خواهد بود .

 
 
 
 
 
 
سرویس جوانان موج برنا - همه ما در روند امور روزانه ، عرف و اجتماع دم از حق و حقوق شهروندی می زنیم ، اما حداقلهای این مهم را رعایت نمی کنند . از ریختن یک زباله کوچک مثل یک چوب کبریت سوخته تا هیاهوهای آلودگی های صوتی همه و همه می تواند از حقوق شهروندی هر یک از ما باشد اما آیا از تمامی حقوق شهروندی مطلع هستیم و هرآنچه که به عنوان حقوق شهروندی برمی شماریم ، رعایت خواهیم کرد .
 
موسسه مردم نهاد پویندگان شهر اندیشه " پیشگام در حقوق شهروندی
 موسسه مردم نهاد " پویندگان شهر اندیشه " یکی از موسسات مردم نهاد در حوزه جوانان است که به عنوان بازوی موفق در حوزه جوانان سعی می کند تا با بیان حقوق شهروندی  بتواند سرفصلی جدید در زندگی اجتماعی باز کند .
موسسسه مردم  نهاد " پویندگان شهر اندیشه " طی شش ماه فعالیت خود با حضور در موقعیتهای متعدد اجتماعی که عموما رایگان برگزار شده است سعی دارد در تبیین حقوق شهروندی سهیم باشد .
 

موسسه " پویندگان شهر اندیشه " کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی برگزار می کند .

در واپسین روزهای سال 1397 و در جهت حقوق شهروندی موسسه مردم نهاد " پویندگان شهر اندیشه " کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق شهروندی را در قالب آموزش کلیات حقوق شهروندی برگزار می کند . 
این کارگاه آموزشی در تاریخ پنجشنبه  23  اسفند ، زیر نظر مدرس و فعال حوزه حقوق و امور اجتماعی سرکار خانم " گلناز نظامی " برگزار خواهد شد . در این کارگاه که کلیات حقوق شهروندی بیان می شود با مقدمات و کلیات حقوق شهروندی برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد خواهد بود .
 
دبیر موسسه مردم نهاد " پویندگان شهر اندیشه " ضمن دعوت از علاقمندان و دانشجویان جهت حضور در این کلنیک افزود : انشاالله بعد از ایام تعطیلات نوروز هم سه جلسه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق شهروندی را با هدف توسعه فرآیند همین کارگاه برگزار خواهد شد .
 
 
 

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna