یکشنبه 30 تیر 1398

Image result for ‫کارگاههای پیش از ازدواج در گیلان‬‎

 

هاشم اسماعیلی :

سومین مرحله اعزام مربیان آموزش های مهارتهای ازدواج و خانواده استان گیلان انجام شد .

معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان :

سومین مرحله اعزام مربیان آموزش های مهارتهای ازدواج و خانواده

توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان

انجام شد .

 

 

سرویس ورزشی موج برنا –   سومین مرحله اعزام مربیان آموزش های مهارتهای ازدواج و خانواده توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان انجام شد .

تعداد سی و یک نفر ازافراد معرفی شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان که عموماً دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته روانشناسی و مشاوره هستند جهت گذراندن دوره تربیت مربی مهارتهای ازدواج و خانواده به تهران اعزام شدند .

دوره تربیت مربی مهارتهای ازدواج و خانواده از سوی وزارت ورزش و جوانان توسط موسسه مدت در تهران در تاریخهای شانزده و هفده بهمن برگزار شد. این مربیان بعد از گذراندن این دوره 16 ساعته و کسب مهارت بیشتر ، آماده همکاری با اداره کل ورزش و جوانان گیلان  جهت برگزاری کارگاههای آموزشی قبل از ازدواج در سراسر استان خواهند بود.

Image result for ‫کارگاههای پیش از ازدواج در گیلان‬‎Image result for ‫کارگاههای پیش از ازدواج در گیلان‬‎

شایان ذکر است تا کنون حدود 289 کارگاه آموزشی قبل از دواج توسط حدود سی وهشت مربی که در سال 96 این دوره  را طی نموده بودند برگزار و در حال برگزاری  است.

هاشم اسماعیلی معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ضمن تقدیر از حمایتهای مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت : در تمامی طرحهای ارائه شده به مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان با حمایت ایشان همراه بوده است و ضمن دلگرمی برای ادامه راه می تواند رسیدن به هدف را آسانتر سازد .

معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با اعلام آمادگی برای برگزاری دوره های رایگان روانشناسی در تمام طیفهای اجتماعی افزود : با توجه به وجوذد مربیان حال حاضر و مربیانی که در این دوره به ما اضافه خواهند شد ، خواستار همکاری هر چه بیشنتر ادارات و نهادهای مختلف هستیم تا بتوانیم درهمه بخشهای اجتماعی موفق ظاهر شویم .

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna