یکشنبه 30 تیر 1398
Image result for ‫هاشم اسماعیلی معاون اداره ورزش و جوانان گیلان‬‎
هاشم اسماعیلی :
حضور جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، تداوم همبستگی جوانان نسلهای مختلف انقلاب است
 
هاشم اسماعیلی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان:
 
حضور جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، تداوم همبستگی جوانان نسلهای مختلف انقلاب است
/ چهل سال اقتدار، چهل سال افتخار ، با افتخار به گذشته و امید به آینده  
 
 
 
 
سرویس اجتماعی موج برنا - در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جوانان همچنان در صف مقدم و پشتوانه حقیقی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است .
 
هاشم اسماعیلی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان:
 
حضور جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، تداوم همبستگی جوانان نسلهای مختلف انقلاب است/ چهل سال اقتدار، چهل سال افتخار ، با افتخار به گذشته و امید به آینده
 
هاشم اسماعیلی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با اشاره به اینکه  ۴ دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد و همچنان جوانان در صف مقدم همراهی هستند افزود : ۴ دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد ، انقلابی که جوانانی پایه گذارش بودند و در دهه ۵۰ ایران جوانان دیروز نسلی بعد از جوانان را همراهی کردند تا نهال انقلاب به ثمر نشست . انقلاب به پیروزی رسید و در دوران ۸ سال دفاع مقدس نسل جوان ‌دیروز و آن روز همان دوران تجلی عشق و ایثار را به نمایش گذاشتند و از مرزهای جغرافیایی دفاع کردند .
Image result for ‫هاشم اسماعیلی معاون اداره ورزش و جوانان گیلان‬‎Image result for ‫هاشم اسماعیلی معاون اداره ورزش و جوانان گیلان‬‎
معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان به ۴ دهه انقلاب اشاره کرد و گفت : طی این ۴ دهه پرافتخار نسلهای جوان این دیار در مرزها و سنگر علم و دانش پرفروغ ظاهر شده اند و قدم به قدم این نهال را تبدیل به درختی تنومند کردند .
هاشم اسماعیلی به اهمیت راهپیمایی امسال در ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود : طی چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی جوانان مورد توجه مقام معظم رهبری بوده اند و در هر مرحله سخنان ایشان راه گشا بوده است و در این برهه از زمان لزوم حضور همه جانبه جوانان در همه طیفهای اجتماعی از محصل و دانشجو ، هنرمند و ورزشکار ضروری است و اینبار با حضور همه جانبه این قشر نوید روزها و ایام پر فروغی را برای ایران اسلامی نوید می دهد .
 
هاشم اسماعیلی با ترسیم چهل سال انقلاب به چهل سال اقتدار، چهل سال افتخار ، با افتخار به گذشته و امید به آینده افزود : اتفاقات بزرگی توسط جوانان در چهل سال انقلاب رقم خورده است ، مطالعاتی که ایران و ایرانی را در صنعت و علم و فن آوری به دنیای اطراف بی نیاز ساخته است و امید است بتوانیم دست به دست هم در اعتلای پرچم و اقتدار ایران اسلامی کوشا باشیم .
Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna