جمعه 13 تیر 1399

Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎

کامران جعفری:

عده ای دست به دست هم داده اند تا کارلوس کیروش ایران را ترک کند !

 
کامران جعفری کارشناس ورزشی و تهیه کننده رسانه ملی :
روزگارغریبی است ....
همیشه عده ای به خاطر منافع دورهم جمع می شوند و
 حالا دست به دست هم داده اند تا کارلوس کیروش ایران را ترک کند !
 
 
 
 
سرویس ورزشی موج برنا - کی روش مربی بزرگی که سابقه حضور در تیمهای بزرگی را دارد ، تیمهای باشگاهی و ملی که شاید تا به امروز در جنگ رسانه ای این چنینی شرکت نکرده بوده است ، اما گویا این قصه سر دراز دارد حتی به قیمت ضربه خوردن تیم ملی ایران در #جام_ملتهای_آسیا.
 
Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎
تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که انتظار می رود در جام ملتهای آسیا با کاپ قهرمانی به کشور باز گردد ، متاسفانه پس از اولین دیدار و پیروزی پرگل مقابل یمن با حجمه جدیدی روبرو شد و معلوم نیست که چه کسی یا چه کسانی این بازی را شروع کرده اند . همانطور که به وجود تماشاگر نما در استادیومها معتقدیم باید پذیرفت که در بسیاری از مشاغل مثل خبرسازان این مسئله وجود دارد ، مسئله ای که تنها به فروش و جلب مخاطب منتهی نمی شود و مسلما افکاری بزرگ در سر دارند که مطلقا با منافع تیم ملی در یک سمت و.سو نیست و از شعار ابتدایی #هشتاد_میلیون_یه_ملت_یه_ضربان_قلب فاصله گرفته اند .
 
کامران جعفری برنامه ساز ، کارشناس و گزارشگر رسانه ملی در این خصوص دست به قلم شده است .

 

روزگارغریبی است ....

همیشه عده ای به خاطر منافع دورهم جمع می شوند و
 حالا دست به دست هم داده اند تا کارلوس کیروش ایران را ترک کند !
 
 
 
عده ای که منافعشان در احیای دلالی درتیم ملی است با مستمسک قراردادن دعوای "کیروش وبرانکو " از انرژی قرمزها بهره می گیرندتا  موج بنیان کنی  را علیه کارلوس پرتغالی راه بیندازند و به رفتن این مربی سرعت ببخشند والبته مرد پرتغالی هم با مصاحبه های غیر حرفه ای ولجوجانه آب درآسیاب دلال ها انداخته است.
 
Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎
تاسف من این است که چرا مسولان فدراسیون فوتبال ما  قراردادبستن با یک مربی کاربلدخارجی را بلد نیستند وبه همین سبب رشته کارها از دستمان خارج می شود .
 
مطمئن باشیداگر کارلوس کیروش دریکی از همین کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس"مثل کویت ،امارات ،عمان یا قطر " قصد هدایت تیم ملی شان را داشت آنها با استخدام یک وکیل درجه  یک خارجی چنان قراردادی بااومی بستند که او جرات نمی کرد دست از پاخطاکند و به حاشیه برود ومطمئنا  حدود مرخصی ها و محدوده مصاحبه های این مربی درقراردادها  مشخص می شد!  متاسفانه در فوتبال ما چون بلدنیستند با مربی خارجی قرارداد حرفه ای ببندند و قرادادها ریز پنچری دارد ،امثال کیروش عملا زمامدار فوتبال مملکت می شوند وهیچ محدودیتی در مصاحبه ها و مرخصی هاندارند.
ما خیلی عقبیم چون دلال های شکم گنده  فوتبالمان را بغل کرده اند وحالا همه این دلالهای قاب باز برای رسوخ مجدد درتیم ملی برای رفتن کارلوس کیروش لحظه شماری می کنند .
Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎
من کیروش را با تمام مصاحبه های اشتباهش قبول دارم چون ما  دوبارپیاپی باهدایت او به شکل  بی غل وغش به جام جهانی رفتیم و بازیکن سالاری درتیم ملی مان  ازبین رفت.
 کیروش بازیکنهای جدید را درتیم ملی مان وارد کرد وتیم ایران درمدت حضور او  تاپله 28فیفا صعود نمود.
کیروش مربی بزرگی است ولی متاسفانه  با  به راه انداختن مصاحبه های جنجالی اشتباه تاریخی مرتکب شده است  البته او با این مصاحبه های بی موقع  عملا ثابت کرده که فوتبال ایران بزرگتر ندارد چون اگر این فوتبال بزرگتر داشت او جرات نمی کرد که از محدوده اش فراتررود وفوتبال ایران را درکوران جام ملتها به بحران بکشد .
مطمئن باشید بعداز کیروش تیم ما مجددا به روال سابق بازخواهدگشت و جولانگاه بازیکن سالاری خواهدشد.
یادم نرود که کیروش "علیرغم اخلاق تند ونچسبی که دارد "راه ورسم بردن تیم های آسیایی و آبروداری مقابل تیمهای بزرگ جهان را به ما آموزش داد 
ما نه خودمان کاربلدیم ونه توانایی کارکردن با آدم های کاربلدرا داریم .
Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎Image result for ‫کارلوس کی روش‬‎
کیروش می رود و عروسی دلالان آغازخواهدشد.
بسیارمتاسفم..
 
                                                                                                              💗به قلم :کامران جعفری کارشناس و گزارشگر

 

Share
نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
اوقات شرعی
.:. کلیه حقوق برای پایگاه خبری تحلیلی موج برنا محفوظ میباشد . استفاده از مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع بلامانع است .:.
2016 © Moje Borna